ترکیب طب سوزنی بدن و کاشت گوش (ASP)

ترکیب طب سوزنی بدن و کاشت گوش (ASP)

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 ترکیب طب سوزنی بدن و کاشت گوش (ASP)

کاهش اشتها و در نتیجه کاهش وزن از جمله نتایج مطلوب به کارگیری توأمان طب سوزنی بدن و کاشت گوش (َASP) توسطسوزن های نیمه دائمی است. این کاهش بر روی درد های کمر، اندام تحتانی و برخی از بیماری های هورمونی (PCO یا کیست تخمدان) اثر مثبتی دارد .

یکی از مراکز تولید کننده هورمون چربی های اضافه اطراف شکم است. چربی های شکمی در بانوان جوان می تواند منجر به اختلالات قاعدگی یا ناباروری شود. در بیماران سنین بالاتر, دیابت بیشتر شیوع پیدا می کند. کاهش وزن می تواند تاثیر بسیار خوبی روی این نوع بیماری ها داشته باشد. در این نوع بیماری ها ,کاهش وزن بسیار مهمتر از کاهش سایز است.

کاربرد کاشت گوش

از نگاه مردمی ,کاهش سایز شاید فقط دلیل زیبایی داشته باشد ولی چنین نیست . مطالعات نشان داده است که افزایش سایز شکمی اثر مستقیمی روی افزایش درصد بروز بیماری های قلبی عروقی ,دیابت نوع دو و سندروم متابولیک و بیماری های متعدد دیگری دارد . کاهش سایز در کنار اثر مثبتی که روی روان بیمار می گذارد. می تواند سبب جلوگیری از بروز زود هنگام بیماری های فوق گردد .

در یک جلسه درمانی می توان از طب سوزنی بدن و کاشت سوزن های نیمه دایمی در گوش (ASP) استفاده کرد . تلفیق این دو روش می تواند نتایج بهتری به همراه داشته باشد.

کاشت گوش برای چه کسانی مناسب است؟

بیمارانی که وقت تردد آمد و رفت برای طب سوزنی تدریجی را ندارند می توانند با رعایت دستورات غذایی , از کاشت سوزن های طلای گوش یا اصطلاحا کاشت گوش استفاده کنند و به نتایج بسیار خوبی برسند.

در تمامی روش ها , همکاری بیماران الزامیست تا نتایج تقویت گردد.

بیماران شهرستانی می توانند از کاشت گوش (سوزن های نیمه دایمی ASP ) بیشترین استفاده را بکنند چون هم هزینه و هم دفعات درمان بسیار کاهش می یابد .

ورزش یا فعالیت جسمانی خوب می تواند مانع از برگشت وزن کم شده باشد. فعالیت جسمانی ضمانت موفقیت بالا می باشد.

منبع : کلینیک تخصصی طب سوزنی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X