طب سوزنی صورت

طب سوزنی صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

طب سوزنی صورت

همانطور که می دانید یکی از معیارهای کلی در تشخیص سن افراد چین و چروک روی پوست صورت می باشد در نقاطی از صورت مانند اطراف دهان و اطراف چشم به دلیل حساسیت پوست علائم بیشتری نمایان می شود بدلیل ظرافت این نواحی از پوست بروز احساساتی نظیر غم و شادی و درد و اضطراب در ایجاد چین و چروک موثر است.یکی از موثرترین و البته طبیعی ترین درمان ها جهت جوانسازی پوست طب سوزنی صورت می باشد . با استفاده از طب سوزنی صورت حداقل حدود ۴ الی ۵ سال جوانتر به نظر خواهید رسید.

طب سوزنی صورت و درمان بیماری های داخلی

در طب سنتی چروک روی پوست به عنوان نشانه ای از بیماری  های درونی بدن است به همین دلیل متخصصان طب سوزنی  برای درمان بیماری ها و اختلالات از این روش بهره می برند. در این روش علاوه بر تاثیر طب سوزنی صورت برروی  چروک به درمان اندام های دارای مشکل نیز می پردازند.متد درمانی با طب سوزنی صورت با ایجاد هماهنگی در صورت افراد نسبت به کنترل احساسات و تحریکات موثر بوده و با تنظیم زمان خواب در کنار ایجاد توازن نواحی داخلی رفتار پوست نیز تغییر داده می شود.

تاثیر طب سوزنی صورت بر روی افراد

در درمان اختلالات درونی بدن افراد که در نهایت منجر به رفع چین و چروک می شود بعد از شناسایی عضو آسیب دیده عملکرد درمانی متفاوت خواهد بود برای مثال ممکن است در فردی نیاز به درمان ریه و در فرد دیگر نیاز به درمان روده باشد همچنین شرایط بیمار در درمان موثر خواهد بود شرایط روحی و فیزیکی و یا خواب کافی در افزایش روند درمان موثر بوده و بر روی زمان درمان نیز تاثیر مستقیم دارد.

بهترین زمان استفاده از طب سوزنی صورت

 در اوایل ۳۰ سالگی استفاده از این درمان پیشنهاد می شود با افزایش سن و متعاقبا افزایش چین و چروک مراحل درمان طولانی تر خواهد شد همچنین در سنین بالاتر در صورتی که تمایل به استفاده از طب سوزنی صورت داشته باشید نیاز به بررسی عملکرد کبد و ریه و ... می باشد پس از پاکسازی این نواحی حداقل ۶ سال جوانتر خواهید شد و چین و چروک نیز کمتر بروز خواهد داد و طول درمان کمتری مورد نیاز خواهد بود

درمان با بوتاکس بهتر است یا طب سوزنی صورت

در هردو روش درمانی تاثیرات بسیاری قابل مشاهده است در بوتاکس با توجه به فلج شدن عضلات صورت اقدام به رفع نواقص می گردد اما در طب سوزنی صورت با درمان و نه فلج کردن اعصاب اقدام میگردد.از آنجاییکه هریک از این روش ها یعنی بوتاکس و طب سوزنی صورت در درمان چین و چروک موثر هستند بهتر است از مشاوره پزشک متخصص استفاده شود .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X