کرایولیپولیز برای لاغری و پیکرتراشی

کرایولیپولیز برای لاغری و پیکرتراشی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کرایولیپولیز برای لاغری و پیکرتراشی

روش غیر تهاجمی که به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند و  نتایج برجسته و قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی و پیکرتراشی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد .  آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر پیکرتراشی متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا وفشارمنفی وکیوم جهت کاهش سایز چربی , پیکرتراشی حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم ، برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است. در کرایولیپولیز به ناحیه تحت درمان پیکرتراشی به عمق حداکثر ۲cm گرما داده  میشود تا تری گلیسیرید ها ی موجود در بافت چربی به کریستال تبدیل شود همین امر سبب می شود تا ماکروفاژ ها (گلبولهای سفید) چربیها را بعنوان جسم خارجی تلقی کرده و آنها را بعنوان جسم خارجی هضم نمایند.

انواع چربی در بدن

ما دو نوع چربی در بدن داریم:

۱.  سلولیتها :

سلولیتها چربیهایی است که  دارای خصوصیت می باشند. الف) بد شکلی سلولیتها عدم تناسب اندام و در حالت عادی تناسب اندام و پیکرتراشی را ایجاد می نمایند اما باید بدانیم که بد شکلی سلولیتها بدلیل اختلالات هورمونی می باشد و ارتباطی  به کم فعالیتی ویا پرخوری ندارد ب) عروق خونی و لنفاوی زیر سلولیتها هستند ونه درون آن ج) سلولیتها ظرف ۳ تا ۴ سال بد شکل می شوند پس در صورتاصلاح بد شکلی ،سه تا چهارسال طول خواهد کشید که دوباره بد شکل شوند.

۲. چربیهای قهوه ای:

چربیهای قهوه ایی دارای چند خصوصیت هستند: الف) چربیهای قهوه ای در اثر پر خوری ایجاد می شود ب) چربیهای قهوه ای در اثر کم فعالیتی ایجاد می شود ج) چربیهای قهوه ای در اثر بهم ریختگی متا بولیسم بدن ایجاد می شود در نتیجه چربیهای قهوه ایی را می شود با کم خوری، پیکرتراشی افزایش فعالیت وطب سوزنی بر طرف نمود اما رفع بد شکلی سلولیتها فقط توسط کرایولیپولیز، لیپولیزر و یا دستگاههای گروه LPG   برطرف می شود.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X