پیکرتراشی با لیپوماتیک

پیکرتراشی با لیپوماتیک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیکرتراشی با لیپوماتیک

پیکرتراشی با لیپوماتیک یک درمان با حداقل تهاجم است که به طور دائم سلول های چربی را از طیف وسیعی از مناطق بدن کاهش می دهد. این درمان نه تنها شامل کاهش چربی های بدن است بلکه سلول های چربی را هم از بین می برد، در نتیجه چربی دوباره رشد نخواهد کرد.

پیکرتراشی با لیپوماتیک چگونه انجام می شود

ما لیپوساکشن را به عنوان روش بیهوشی موضعی ارائه می دهیم. این بیهوشی نسبتا راحت و با آرامش انجام می شود و شما در حالی که بیدار هستید و با جراح صحبت می کنید این عمل انجام می شود. این عمل شامل چند نقطه ورودی ۱ میلی متری در پوست است که به سرعت بهبود میابد و در حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه انجام آن طول خواهد کشید. با استفاده از میکروکانول با قطر ۱ میلی متر ، نه تنها آسیب پذیری به حداقل خواهد رسید، بلکه  لیپوساکشن دقیق تر انجام شده و سلول های چربی بیشتری را حذف می کند.

چه مناطقی از بدن را می توان پیکرتراشی کرد؟

مناطقی که می توانند با پیکرتراشی با لیپوماتیک درمان شوند عبارت اند از : شکم کامل، چربی های پشت، پاها، ران داخلی و بیرونی و ناحیه باسن، سینه های نر و ماده، غبغب و گردن. ما نمی توانیم بیشتر از ۶ لیتر چربی را در هر قسمت خارج کرده و محدود هستیم. تنها مناطقی را می توانیم درمان کنیم که چربی ها روی هم انباشه شده و جمع آوری شده باشند. عوارض جانبی در همه ی موارد شامل کبودی و یا درد های چند روزه تا یک هفته ای می باشد. برخی از علائم پوستی نیز می توانند تا چند ماه محو شوند. اما معمولا مناطق ورودی یک میلی متری به سرعت بهبود می یابند.

آیا انجام این عمل ایمن است؟

پیکرتراشی با لیپوماتیک همیشه به عنوان یکی از بی خطر ترین روش های پیکرتراشی بدن شناخته شده است و تا به کنون هیچ عارضه ای ثبت نشده است. این روش درمانی با دیگر جراحی هایی که دچار بروز مشکل شده اند کاملا متفاوت است.

مزایای تطبیقی

در مقایسه با گزینه های غیر قانونی اغلب راحت تر و مقرون به صرفه است که در عرض چند ساعت بتوانیم تمام چربی ها را از بدن حذف کنیم. همچنین این روش نسبت به دیگر عمل های جراحی مناسب تر است. برای مثال مناطق کوچکی که نزدیک به استخوان، اطراف سینه  و چربی پشت هستند و یا پاها که دارای چربی بیش از حد است می توان طی چند جلسه، به راحتی و بدون نیاز به جراحی رفع شوند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X