انواع روش های پیکرتراشی

انواع روش های پیکرتراشی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

انواع روش های پیکرتراشی

برای داشتن اندام متناسب و زیبا همیشه رژیم غذایی و ورزش چاره کار نیست ، بسیاری از افراد با وجود لاغری ، در برخی از نواحی بدن خود دارای چربی های انباشته شده ای هستند که با ورزش و رژیم های سخت نیز از بین نمی روند ، مانند چربی جمع شده در پهلو ، شکم ، ران و باسن ، برای برطرف نمودن این چربی های اضافه به طور موثر می توان از روش های پیکرتراشی استفاده نمود .

جهت پیکراترشی یا همان حذف چربی های زائد ، تنها از یک تکنیک استفاده نمی شود ، در واقع بر اساس شکل ظاهری اندام هر فردی از روش خاصی جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب استفاده می گردد .

در روش های مختلف حذف چربی به شیوه ی پیکرتراشی ، تبحر و تجربه ی پزشک معالج و تکنیک مورد استفاده برای هر فرد تعیین کننده ی موفقیت روش مورد استفاده می باشد .

انواع روش های پیکرتراشی عبارتند از :

● پیکرتراشی با روش های جراحی

■ انواع جراحی پلاستیک سینه

■ جراحی پلاستیک ران و بازو

■ جراحی پلاستیک شکم و پهلو

●پیکرتراشی با روش های بدون جراحی

لیپوساکشن

لیپوماتیک

لیپولیزر

بادی جت

پیکرتراشی در افراد زیر ۶۰ سال که از تجمع چربی در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، ران و پهلو و .. رنج می برند ،روشی بسیار مناسب خواهد بود .

انجام هر گونه عمل های زیبایی مانند پیکراترشی نواحی مختلف بدن باید توسط متخصص با تجربه در مراکز و کلینیک های معتبر زیبایی انجام شود ، زیرا عمل های زیبایی بسیار حساس هستند ، بطوری که در صورت کوچیک ترین اشتباه ممکن است صدمات جبران ناپذیری به سلامت و زیبایی فرد وارد گردد .

لذا قبل از اقدام به انجام عمل باید از سابقه و تجربه ی پزشک و نیز اعتبار کلینیک ارائه ی دهنده ی خدمات زیبایی به خوبی اطمینان حاصل نمود . منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X