پیکرتراشی با آب چیست؟

پیکرتراشی با آب چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

پیکرتراشی با آب چیست؟

داشتن اندامی زیبا و متناسب خواسته بسیاری می باشد که از طریق ورزش و رژیم غذایی متعادل می توان به آن دست یافت ، اما برخی افراد با وجود لاغری و عدم وزن بالا، در برخی نواحی بدن دارای چربی های انباشته شده ای هستند که فرم بدن آنها را نامتناسب نموده و همواره در آرزوی اندامی خوش فرم و زیبا هستند . به کمک روش پیکرتراشی با آب می توان به شکل اصولی و استاندارد با کمترین عوارض ممکن چربی های اضافه را از نواحی مختلف بدن تخلیه نمود و به اندام دلخواه دست یافت .

در این روش ، به کمک نیرویی بسیار دقیق ، بافت انباشته شده ی چربی به آرامی، آن هم به صورت دائمی از زیر پوست تخلیه می گردد .

پیکرتراشی با آب جهت رفع تجمع چربی های مقاوم به ورزش و رژیم غذایی است .

در روش پیکرتراشی با آب  ، نیروی ملایم و کنترل شده ی آب جهت پیکرتراشی اندام مختلف به همراه کاهش خطر تروما به بافت های نزدیک به محل مورد نظر به کار گرفته می شود .

در پیکرتراشی با آب (واترجت) ، از فشار آب جهت تخلیه سریع چربی ها بدون آسیب به بافت های مجاور استفاده می شود .

سلول های چربی تخلیه شده در روش پیکرتراشی با کمترین آسیب برداشته می شوند ، لذا به دلیل بافت سالم این چربی ها می توان از آنها جهت پیوند و برجسته سازی نواحی مختلف بدن استفاده نمود  .

جهت پیوند چربی به بدن ، فقط بافت های سالم چربی می تواند مورد استفاده قرار گیرند و در صورت آسیب دیدن بافت چربی ، سلول های چربی خیلی سریع توسط بدن جذب خواهند شد .

موارد کاربرد پیکرتراشی با آب

● به کمک پیکرتراشی با آب ، ورزش کاران پرورش اندام و فیتنس بافت چربی اضافه بالای ماهیچه های شکمی را خود را برداشته و در نتیجه شیارهای اطراف شکم عمیق تر می شود و شکل دلخواه شکم حاصل می گردد .

● روش کم تهاجمی بادی جت پیکراشی برای برداشتن چربی پستان در مردانی که سینه های بزرگ و غیرطبیعی دارند بسیار موثر است .

● چربی نواحی مختلفی چون ؛ پهلو ، شکم ، بازو ها ، ران ها ،باسن توسط سیستم بادی جت به راحتی و بدون عارضه ی خاصی برداشته می شود  .

از چربی تخلیه شده در روش بادی جت ، جهت بازسازی و برجسته سازی باسن ، پروتز سینه ، جوان سازی پوست صورت و دستان ،  ترمیم زخم ها و درمان اسکار می توان استفاده نمود . منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X