معجزه پیکرتراشی ، بهترین روش لاغری

معجزه پیکرتراشی ، بهترین روش لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

معجزه پیکرتراشی ، بهترین روش لاغری

هنگامی که فرد در برخی نواحی از بدن دارای چربی های انباشته شده ای باشد که با ورزش و رژیم نیز از بین نمی روند ، به کمک پیکرتراشی یا روش لاغری موضعی می توان به طور موثری این چربی های اضافه را تخلیه نمود و با بهترین روش لاغری از اندام متناسبی برخوردار گردید .

پیکرتراشی به شیوه های مختلفی انجام می شود و به دلیل حذف موثر و سریع چربی های اضافه ، پیکرتراشی را می توان معجزه دنیای لاغری نامید .

می توان ایجاد لاغری موضعی توسط پیکرتراشی را با روش های جراحی و غیر جراحی انجام داد .

در روش های جراحی پیکرتراشی موارد زیر  صورت می پذیرند :

▪پیکرتراشی جراحی پلاستیک سینه 

▪ پیکرتراشی جراحی پلاستیک شکم و پهلو

▪ پیکرتراشی جراحی پلاستیک ران و بازوها

در روش های غیر جراحی پیکرتراشی می توان از متدهای زیر استفاده نمود  :

لیپوماتیک

لیپوساکشن

▪ لیپولیزر

بادی جت

با تشخیص متخصص پوست و زیبایی ، بسته به اینکه کدام روش برای بیمار مناسب خواهد بود ، یکی از روش های پیکرتراشی جهت رفع چربی های اضافی موضعی فرد مورد استفاده قرار می گیرد .

برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب و استاندارد از روش های پیکرتراشی ، انتخاب کلینیک معتبر بسیار تاثیرگذار است ، از سوی دیگر ؛ مهارت و تجربه ی کافی پزشک متخصص عامل اصلی موفقیت عمل زیبایی پیکرتراشی خواهد بود .

با مراجعه ی بیمار به متخصص مورد نظر ، طی یک جلسه ی مشاوره و انجام بررسی ها و آزمایشات لازمه ، روش مناسب پیکرتراشی برای فرد تشریح داده می شود .

عمل به توصیه های قبل و بعد از روش پیکرتراشی ، در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل زیبایی لاغری موضعی تاثیر بسزایی خواهد داشت .

چنانچه بیمار جهت پیکرتراشی به مراکز معتبر و به پزشک با تجربه مراجعه نماید ، به کمک روش های مختلف پیکرتراشی ، فرد در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین عوارض از اندامی متناسب و دلخواه برخوردار خواهد شد .

روش های غیر جراحی پیکرتراشی در مقایسه با روش های جراحی به دلیل هزینه کمتر ، دوره ی نقاهت کوتاه تر و نیز عدم نیاز به بیهوشی و جراحی از محبوبیت و رواج بیشتری در میان عموم مردم برخوردار هستند .

بهترین روش لاغری موضعی با روش های پیکرتراشی را می توان برای نواحی مختلفی از بدن به کار برد ،  از بین بردن چربی شکم ، پهلو ، ران ، کوچک کردن سینه در آقایان ، از بین بردن غبغب و نیز بکارگیری این روش ها در نواحی زانو و ساق پا از مزیت های پیکرتراشی می باشد . منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X