همه چیز درباره مزایای پیکرتراشی

همه چیز درباره مزایای پیکرتراشی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

همه چیز درباره مزایای پیکرتراشی 

هنگامی که فرد حتی با وجود لاغری و وزن متعادل ، در برخی از نواحی بدن خود دارای چربی های انباشته ای باشد که در مقابل ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند ، مزایای پیکرتراشی نشان داده است می تواند راه کار مناسبی برای رهایی از این چربی های اضافی باشد .

روش پیکرتراشی به شیوه های مختلف با توجه به تشخیص پزشک و شرایط بیمار انجام می شود ، این روش نوین لاغری به دو دسته ی جراحی و غیر جراحی تقسیم می گردد :

● روش جراحی

پیکرتراشی جراحی سینه 

پیکرتراشی جراحی پلاستیک شکم و پهلو

پیکرتراشی جراحی پلاستیک ران و بازوها

● روش بدون جراحی 

لیپوماتیک

لیپوساکشن

لیپولیزر

بادی جت

از مزایای پیکرتراشی آگاهی داشته باشید

تجربه و مهارت ، پزشک متخصص عامل اصلی موفقیت و دستیابی به نتیجه مطلوب در عمل های مختلف پیکرتراشی می باشد .

انتخاب روش مناسب از میان روش های مختلف پیکرتراشی برای هر بیمار با توجه به شرایط بیمار و تشخیص پزشک معالج صورت می پذیرد .

پیکرتراشی برای افراد زیر ۶۰ سال که از وجود چربی های موضعی ناراضی بوده و خواهان تناسب اندام هستند ،روش بسیار مناسبی خواهد بود .

از مزایای پیکرتراشی جهت از بین بردن چربی های اضافی نواحی مختلف بدن مانند شکم ، ران ، باسن ، سینه و ... می توان استفاده نمود .

بسته به اینکه کدام یک از روش های پیکرتراشی برای بیمار انتخاب می شود ، توصیه ها و مراقب های لازمه باید قبل و بعد از اعمال روش ، جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب رعایت گردد .

پیکرتراشی برای چه کسانی مناسب است؟

از روش های پیکرتراشی جهت کاهش وزن نمی توان استفاده نمود ، زیرا پیکرتراشی جهت برداشت موضعی سلول های چربی کاربرد دارد و نه کاهش محسوس در وزن فرد ، از رو این روش برای افرادی که خواهان تناسب اندام بهتری هستند ، کاربرد دارد .

بسیاری از افراد به دلیل ترس و اضطرابی که از بیهوشی و جراحی دارند ، روش های غیرجراحی پیکرتراشی را ترجیح می دهند .

هزینه پیکرتراشی به روش های جراحی بیشتر از روش های غیرجراحی می باشد .

محبوبیت روش های پیکرتراشی غیر جراحی چون ، لیپوماتیک ، لیپوساکشن، لیپولیزر و بادی جت از روش های پیکرتراشی جراحی بالاتر می باشد .

با از بین بردن چربی های موضعی توسط هر یک از انواع روش های پیکرتراشی ، لازم است که فرد رژیم غذایی متعادلی را رعایت نماید ، درغیر این صورت ناحیه پیکرتراشی شده مجددا دچار چربی انباشته شده خواهد شد .

به دلیل تخلیه چربی با بافت سالم ، در برخی روش های پیکرتراشی می توان از این چربی جهت تزریق مجدد به اندام مختلف بدن استفاده نمود .

این چربی تزریقی ، جهت ترمیم زخم ، جای اسکار ، رفع چین وچروک و نیز برجسته سازی گونه ، سینه ، باسن و .... کاربرد دارد . منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X