آنچه درباره لاغری با پیکرتراشی نمی دانید

آنچه درباره لاغری با پیکرتراشی نمی دانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 آنچه درباره لاغری با پیکرتراشی نمی دانید

از روش لاغری با پیکرتراشی به منظور حذف چربی های اضافه و انباشته شده ای که در مقابل ورزش و رژیم لاغری مقاوم هستند ، استفاده می گردد .

از روش های پیکرتراشی نمی توان جهت کاهش وزن استفاده نمود ، لذا قبل از استفاده از پیکرتراشی،  باید فرد با روش های مناسب به وزن ایده آلی رسیده باشد .

انواع روش های لاغری با پیکرتراشی

لیپوساکشن : در این روش به کمک دستگاه مکنده ای ، چربی های موضعی به طور موثری از بافت بدن جدا و به بیرون از بدن تخلیه می گردند .

هایفوتراپی : این روش مورد تایید FDA، با استفاده از امواج متمرکز اولتراسوند با شدت بالایی موجب شکسته شدن چربی ها و جذب تدریجی آنها توسط بدن می گردد .

لیپوماتیک : در این روش به کمک عبور لوله ای به نام کانولا توسط جراحی های کوچک به زیر پوست و مکش دستگاه لیپوماتیک ، چربی های اضافه به طور یکنواختی از زیر پوست به بیرون از بدن تخلیه می گردند .

رادیوفرکوئنسی : در این روش با فرستادن انرژی تولید شده توسط دستگاه به زیر پوست ، گرمایی حاصل شده موجب آب شدن چربی ها می گردد که با تحریک کلاژن سازی  در جوانسازی پوست و رفع افتادگی آن نیز بسیار موثر می باشد .

مزوتراپی : با استفاده از تزریقات میکروسکوپی متعدد حاوی مواد موثر فعال به زیر پوست ، انحلال چربی ها و جذب موثر آنها توسط بدن صورت می گیرد .

لیپولیز : در این روش ، با تاباندن اشعه ی لیزر کم انرژی به چربی های زیر پوست ، بدون آسیب به پوست و بافت های اطراف ، به جداسازی و جذب آنها توسط بدن کمک می گردد.

کویتیشن : طی ۸ تا ۱۵ جلسه ، چربی های اضافه با تاباندن امواج اولتراسوند این دستگاه توسط کلیه ها و کبد جذب و از بدن دفع می شوند .

کرایولیپولیز : در روش کرایولیپولیز که مورد تایید FDA نیز بوده ، طی یک جلسه ، با استفاده از سرما چربی های مقاوم از بین می روند و ظاهر فرد لاغرتر و خوش فرم تر خواهد شد .

روش های موضعی لاغری با پیکرتراشی

دستیابی به لاغری موضعی با استفاده از هر یک از این روش ها ، به تجربه و مهارت لازم پزشک متخصص بستگی دارد ، زیرا این روش ها با تاثیرات مثبت و منفی بر روی بدن دارای عوارضی هستند که تنها در صورت انجام توسط متخصص با تجربه ، عوارض آنها کاهش و از بین خواهد رفت  . منبع: کلینیک تخصصی لاغری و تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X