هزینه ویزیت دکتر مو در تهران چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مو در تهران چقدر است؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه ویزیت دکتر مو در تهران چقدر است؟

رفع عوارض و مشکلات مو ، با مراجعه به کلینیک پوست و مو تخصصی و با بررسی علت ایجاد کننده به صورت کاملا تخصصی امکان پذیر است . پزشک متخص مو با بررسی علت عارضه ی ایجاد شده و وضعیت بیمار سعی در شناسایی دقیق و تخصصی مشکل خواهد نمود و در صورت لزوم با تجویز داروهای موضعی و دارویی به رفع مشکل اقدام می نماید و هزینه ویزیت دکتر مو بستگی به شدت مشکل و دفعات مورد نیاز مراجعه دارد.

متخصص مو ، با گذراندن تحصیلات خود به مدت ۶ سال در رشته پزشکی عمومی و پس از آن نیز با گذراندن دو سال تحصیل در یکی از شاخه های تخصصی چون پوست و مو ، به دریافت تخصص در زمینه مو نایل می گردد .

رشته تخصصی مو دارای ظرافت و حساسیت بسیار بالایی می باشد که اعمال هر گونه روش درمانی و زیبایی در این زمینه ، به طور معمول با هزینه بالایی صورت می پذیرد.

به طور کلی می توان گفت که خدمات ارائه شده در زمینه ی مو به دلیل حساسیت این بافت مرده و مراقبت های لازم مرتبط با آن هر ساله با سیر صعودی، با هزینه های بیشتری انجام می شود .

هزینه ویزیت دکتر مو در تهران

هر ساله میزان افزایش نرخ ویزیت پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص در بخش های دولتی و خصوصی با افزایش ۱۰ درصدی روبرو است .

اما در سال ۹۶ ، با تصویب هیات وزیران ، رشد کلی تعرفه های پزشکی پنج درصد اعلام شد .

از این رو در بخش دولتی ویزیت پزشکان متخصص ۱۳ هزار و ۸۶۰ تومن و در بخش خصوصی ویزیت پزشکان متخصص به ۳۶ هزار و ۲۲۵ تومان افزایش یافت ، که می توان گفت که هزینه ویزیت دکتر مو نیز ، ۳۶ هزار و ۲۲۵ تومان خواهد بود .

 با تصویب هیات وزیران و تعیین مقدار نرخ افزایش ویزیت ، کلیه پزشکان متخصص از جمله پزشکان متخصص مو موظف به رعایت دریافت ویزیت تعیین شده هستند ، به گونه ای که حق ویزیت دریافتی یک متخصص مو در تهران با حق ویزیت یک متخصص مو در هر شهر دیگری از کشور یکسان و برابر با نرخ تعیین شده خواهد بود . منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X