بهترین دکتر پوست و مو

بهترین دکتر پوست و مو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر پوست و مو

قرار دادن چهره تان در دست پزشکی بدون مهارت کافی، کار عاقلانه ای نیست. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی یافتن بهترین دکتر پوست و مو ارائه شده است.

تفاوت بین یک دکتر عالی و یک دکتر پوست و مو خوب در این است که یک دکتر عالی نتایج مناسبی را به دست می آورد و اگر شما مشکل یا عارضه ای داشته باشید، یک دکتر عالی می داند چگونه مشکل شما را حل کند و شما می توانید مطمئن باشید که در ازای هزینه ای که می کنید، نتایج خوبی را نیز بدست خواهید آورد.

این سوالات را در هنگام انتخاب بهترین دکتر پوست و مو مطرح کنید!

در زمان انتخاب بهترین دکتر پوست و مو ۷ سوال وجود دارد که شما باید آنها را در نظر بگیرید.

۱- آیا پزشک مورد نظر در کلینیک فعالیت دارد؟

در برخی کلینیک ها تنها از نام پزشک متخصص استفاده می شود. در حال حاضر متاسفانه هیچ نظارت و یا کنترل کیفیتی بر روی "متخصصین" وجود ندارد تا اطمینان حاصل شود که لیزر ها به درستی برای بیماران تنظیم شده اند و یا لیزر ها به درستی نگهداری می شوند و درمان ها به درستی انجام می گیرند.

۲- آیا دکتر مدرک تخصصی پوست و مو دارد؟

این بسیار تکان دهنده است، اما هیچ قانونی وجود ندارد که بتواند پزشکان را از صدا زدن خودشان با هر تخصصی که دلشان می خواهد، منع کند. بسیاری از مراکز در سراسر کشور توسط پزشکانی ایجاد می شوند که هیچ گونه مدرک پزشکی در پوست و مو ندارند، اما تصمیم گرفته اند که از خدمات پوستی پول بدست آورند. آیا واقعا می خواهید که یک متخصص بیهوشی یا متخصص زنان بر روی چهره ی شما درمانی انجام دهد، فقط به خاطر اینکه آنها تصمیم گرفته اند تا با بوتاکس و خرید برخی از لیزرها، شیوه زندگی و درآمدشان را بهتر کنند؟ بله، یک پزشک متخصص اطفال یا یک پزشک خانوادگی می تواند مدرکی جعلی را به دیوار آویزان کرده و مستقیما نشان دهد که یک متخصص پوست است و هیچ کس آنها را از انجام این کار متوقف نمی کند!

۳-آیا پزشک بیش از ۵ سال در این کار سابقه دارد؟

این نیز یک سوال کلیدی است، چرا که بسیاری از کلینیک های پوست و مو در ۳ تا ۵ سال اول شکست می خورند. آنها ممکن است در ابتدا با تبلیغات سنگین برای آوردن مشتریان شروع به کار کنند، اما اغلب آنها نمیتوانند سطح بالایی از نتایج و ایمنی را در طیف وسیعی از مشتری خود حفظ کنند. بنابراین آنها از این کار بیرون می روند. دنباله ای از پرونده های قضایی، بیماران ناراضی و بیماران که برای خدماتی که هرگز دریافت نکرده اند، پول پرداخت می کنند شاهدی بر این قضیه است.

اگر دکتر و مرکز لیزر بیش از ۵ سال در این کار بوده باشد و به خوبی در جامعه شناخته شده باشد، این شانس وجود دارد که آنها به یک استاندارد بالاتری از درمان ها عمل کنند و نسبت به بیماران خود درمان صحیحی را اعمال نمایند.

۴- آیا تبلیغ می کنند؟

دکتر پوست و مو خوب، برای چنین کارهایی وقت ندارند. تبلیغات گران است و تنها دلیل برای تبلیغ در پزشکان آنست که بیماران کافی ندارند. اگر پزشکی بیمار کافی نداشته باشد، سوال این است "چرا؟" پزشکان خوب معمولا تبلیغ نمی کنند چرا که به اندازه کافی بیماران به آنها مراجعه می کنند. مراجعه کنندگان به آنها از بیماران و سایر پزشکان می آیند و یا ممکن است آنها را در تلویزیون یا رادیو به عنوان یک متخصص ببینید. (البته برای تبلیغات مبلغی را پرداخت نمی کنند.) اگر شما بسیاری از تبلیغات چاپی و یا تبلیغات رادیو و تلویزیون را درباره پزشکی می بینید، نباید به او اطمینان کنید.

۵- چه کسی لیزر را انجام می دهد؟

این یک روشی است که باید توسط متخصص پوستی که آموزش دیده و  با تجربه است، صورت گیرد می کند. اما اغلب در کلینیک ها، لیزرینگ توسط فردی که هیچ گونه آموزش پزشکی ندارند، صورت می گیرد.

۶-در زمان مشاوره، خرید و یا تعهد برای انجام کاری نباید صورت بگیرد.

هیچکس از اینکه درمان پوست و مویش به تاخیر بیافتد، نخواهد مرد و هیچ جراحی فوری لازم نیست. مراکز لیزر خوب که به طور اخلاقی عمل می کنند، هرگز سعی نمی کنند که محصولاتی را به زور به شما بفروشند. یک پزشک عالی می خواهد شما را به فکر کردن درباره درمانی که درگیر آن خواهید شد، وادار کند و زمان زیادی برای تصمیم گیری در مورد این که واقعا چه کاری می خواهید انجام دهید به شما خواهند داد.

۷-به عکس های قبل و بعد اعتماد نکنید.

اولین مشکل این است که پزشکان همیشه عکس های قبل و بعد از بهترین کارهای خود را در وبسایت ها قرار خواهند داد. هنگامی که شما به این عکس نگاه می کنید، نمی دانید که آیا ۱ نفر از ۱۰۰ نفر که این روش را داشتند، چنین نتایجی را به دست آوردند یا اینکه آیا ۹۵ نفر از ۱۰۰ نفر که این روش را داشته اند، چنین نتیجه ای را به دست آورده اند. مشکل دوم این است که با توانایی فعلی برای تغییر تصاویر دیجیتال، شما واقعا نمی دانید که آیا این عکس دقیق است و یا تصویری است که دستکاری شده است. منبع: کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X