بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی در تهران و ایران

بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی در تهران و ایران

یک فرد ، با تحصیل در رشته پزشکی با گذراندن دوره های علوم پایه ، کارآموزی و کارورزی به مدت ۷ سال به یک پزشک عمومی تبدیل خواهد شد  ، این پزشک عمومی ، با قبولی در رشته های تخصصی به مدت ۲ الی ۴ سال ، متخصص رشته ی مربوطه خواهد شد ، بعد از این مرحله نیز ، پزشک متخصص با گذراندن  ۲ الی ۳ سال آموزش در زیر گروه های رشته ی تخصصی مربوطه ، فوق تخصص رشته ی خود را کسب خواهد نمود.

[caption id="attachment_20488" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption]

بنابراین یک دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی با گذراندن ۱۱ تا ۱۴ سال آموزش تخصصی ، از نظر علمی و تئوری دوره های آموزشی بسیاری را طی نموده است .

جراحی زیبایی توسط دکتر فوق تخصص پوست

اما آیا همه پزشکان دارای مدرک فوق تخصص ، انتخاب مناسبی جهت انجام جراحی زیبایی و پوست محسوب می شوند ؟

از آنجا که هیچ قانونی ناظر بر نحوه ی معرفی پزشک از تخصص خود وجود ندارد ، در بسیاری از شعب کلینیک پوست و مو دیده شده که پزشکان عمومی خود را به عنوان متخصص و فوق تخصص رشته ی مربوطه معرفی نموده و با انجام عمل های تخصصی زمینه ساز مشکلات بیشتری در بیماران شده اند .

[caption id="attachment_20536" align="aligncenter" width="600"] کاشت ابرو[/caption]

لازم است ، دکتر متخصص پوست و مو حداقل ۵ سال سابقه فعالیت در رشته ی تخصصی خود را دارا باشد ، زیرا در این مدت زمان ، میزان کیفیت کار آنها به خوبی مشخص خواهد شد .

دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی با مهارت لازم بر تشخیص ، درمان ضایعات و عوارض و زیبایی پوست به صورت کاملا تخصصی تمرکز دارد .

دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی توانایی انجام جراحی های خاص رشته ی خود را دارا بوده و به صورت کاملا تخصصی درمان انواع عوارض پوست و مو مانند سرطان پوست ، لک ، ریزش مو و ... را نیز بر عهده دارد .

انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص پوست و مو و زیبایی

چه زمانی که شما می خواهید از شر آکنه های پوستی خود خلاص شوید و چه هنگامی که به دنبال جدید ترین تکنولوژی های جوانسازی پوست هستید، انتخاب یک دکتر پوست و مو خوب می تواند به اندازه حل مشکل پوستی شما مهم باشد. ما در اینجا پنج روش برای انتخاب بهترین دکتر پوست و مو به شما معرفی می کنیم: همه متخصصین پوست و مو مثل هم نیستند. پیدا کردن دکتری که بتواند به مشکل شما اهمیت داده و آن را با کمترین عوارض ممکن رفع کند به کمی تحقیق نیاز دارد. هنگامی که به دنبال یک دکتر پوست و موی خوب هستید این 5 نکته را حتماً به یاد داشته باشید: [caption id="attachment_17381" align="aligncenter" width="1029"] بهترین دکتر پوست و مو[/caption]

بهترین سوابق تحصیلی

حتماً می دانید که هر دکتری با مدرک پزشکی می تواند به عنوان پزشک پوست و مو فعالیت نماید. اما یک متخصص پوست و مو ، دوره های مرتبط بیشتری را گذرانده و از پس آزمون های سخت آن با موفقیت بر آمده است. با یک جستجوی آنلاین ساده می توانید بفهمید که آیا پزشک مد نظر شما عضو انجام پوست و موی ایران هست یا خیر. متاسفانه امروزه افراد زیادی، خود را پزشک پوست و مو معرفی می کنند در حالی که ممکن است تنها یک انترن یا پزشک عمومی و ... باشند. حتی در صورتی که یک پزشک ادعای تخصص کند، ممکن است بورد تخصصی وی در زمینه پوست و مو نباشد. اگر شما علاقه مند به انجام عمل های جوانسازی پوست، نظیر لیزر درمانی، تزریق فیلر ها (بوتاکس و ژل)، لایه برداری یا کشیدن پوست هستید، می توانید به مراجع پزشکی نظیر لیست انجمن پزشکان پوست و مو ، کتاب سفید و ... مراجعه کنید.

جلسات معاینه زمان بندی نشده

یک پزشک متخصص پوست و مو ، بر اساس مدت زمان، برای شما قرار ویزیت تعیین نمی کند. بلکه بر اساس مشکل خاص شما با شما ارتباط برقرار می کند. وی، در زمان معاینه کاملاً به سوابق بیماری و سوالات شما گوش فرا می دهد. این پزشک، باید زمان کافی را برای شرح بیماری در اختیار شما قرار دهد، به نگرانی های شما توجه کند و برنامه درمانی را برای شما شرح دهد و تمام آزمایشات لازم را برای شما تجویز کند. اگر شما به مطب پزشکی مراجعه کردید و حین ویزیت متوجه شدید که حرف شما را قطع می کند، نمی توانید با او ارتباط برقرار کنید یا سوال های خود را بپرسید، وقت آن است که به دنبال یک دکتر پوست و مو بهتر باشید.

در هزینه ویزیت ، تخفیف های دوره ای لحاظ نمی کند

شما به مطب یک دکتر مراجعه کرده اید نه یک تلویزیون فروشی. هزینه ویزیت با هزینه انجام خدماتی چون بوتاکس و ... متفاوت است. یک متخصص پوست و موی خوب هیچ گاه برای هزینه ویزیت خود تخفیف های دوره ای قائل نمی شود تا به این بهانه بیماران را جذب کند (و این با تخفیف های بدون برنامه ای که یک پزشک ممکن است برای یک بیمار خاص در نظر بگیرد فرق دارد). اگر حس می کنید پزشک در حال معامله با مشکل و بیماری شما است، مطمئن باشید او بیشتر به پول شما علاقه مند است تا حل مشکل شما. [caption id="attachment_17382" align="aligncenter" width="1155"] دکتر پوست و موی خوب[/caption]

به نمونه برداری اعتقاد دارد

اگر وارد مطب یک دکتر شده اید و تعداد زیادی لوله های آزمایش حاوی نمونه های پوست و مو مشاهده کردید، خواهید فهمید که این پزشک به یافتن بهترین راه حل برای حل مشکل اعتقاد دارد و به هر روشی صحیح و خطایی برای حل مشکل شما دست نمی زند. در واقع این پزشک، نگران هزینه پرداختی از سوی بیمار است و تلاش دارد با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن مشکل بیمار را حل کند. در صورتی که پزشک متخصص پوست در وهله اول و بدون هیچ معاینه ای از شما خواست که یک محصول خاص را امتحان کنید تا ببینید آیا این محصول برای شما اثربخش است یا خیر، پیش از خریدن محصول بدانید این یک نشانه برای پیدا کردن یک دکتر پوست و موی بهتر است، زیرا در بسیاری از مواقع شما از این محصول نتیجه نمی گیرید و مجبور می شوید تعداد زیادی محصولات دارویی با تاریخ مصرف منقضی شده را دور بیاندازید.

مراقبت های پس از درمان،کاشت ابرو

یک بیمار، هیچگاه نباید حس کند که رها شده است. چه زمانی که شما متوجه حساسیت به یک روش درمانی خاص می شوید و چه زمان هایی که در مورد مشکل و بیماری خود سوال دارید، باید راهی برای ارتباط با پزشک خود، حتی خارج از ساعات کاری و در روزهای تعطیل داشته باشید. متخصصان خوب اغلب دارای سرویس های ارتباط با بیماری در مواقع ضروری خارج از ساعات اداری هستند. برخی دارای سرویس پیامگیر هستند و برخی از یک مشاور در این مواقع بهره می برند. بهر حال بیمار باید در مواقع ضروری، بتواند به راحتی با پزشک خود ارتباط برقرار نماید. از دیگر خدمات گروه نوین تکنیک :
کاشت مو  کاشت ابرو پیوند مو ترمیم مو اطلاعاتی درباره قیمت کاشت مو اطلاعاتی درباره پزشک کاشت مو کاشت ابرو،کلینیک کاشت ابرو،در کلینیک پوست و مو ایران نوین

منبع: کلینیک پوست و مو تخصصی ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X