جدیدترین روش های پیوند مو را بدانید

جدیدترین روش های پیوند مو را بدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جدیدترین روش های پیوند مو را بدانید

ریزش مو در افراد مختلف به دلایل گوناگونی رخ می دهد ، استرس ، حاملگی ، شیمی درمانی ، اختلالات هورمونی ، بیمارهای خاص ، مصرف داروهای خاص ، عامل ژنتیک و .... از جمله دلایل ریزش مو می باشند که در بسیاری از این موارد ، با رفع عامل ایجاد کننده ، ریزش مو نیز متوقف می گردد و موها به حالت اولیه بازمی گردند . اما اگر علت ریزش مو پس از بررسی و انجام آزمایشات لازمه ، ریزش ژنتیکی یا همان ارثی تشخیص داده شود ، جهت درمان تنها راه حل موثر و دائمی ، کاشت مو انتخاب جدیدترین روش های پیوند مو طبیعی خواهد بود .

کدامیک از روش های پیوند مو کم خطر تر است؟

کاشت مو و پیوند موی طبیعی در کلینیک های معتبر زیبایی توسط پزشک متخصص مو با انتخاب یکی از روش های پیوند مو و کاشت مو صورت می پذیرد .

در همه ی روش کاشت و پیوند مو ، فولیکول موردنیاز مو از بانک موی پشت سر فرد که در مقابل هورمون ریزش مقاوم است برداشت شده و در محل گیرنده پیوند زده می شود ، تفاوت روش های مختلف کاشت و پیوند مو در نحوه ی برداشت و کاشت مو می باشد .

از جمله جدیدترین روش های پیوند مو می توان به پیوند مو به روش های  BHT ، SUT ، HRT ، PRP ،  SAFER و کاشت به روش سلول های بنیادی اشاره نمود .

روش های پیوند مو FIT، FUT و ترکیبی از این دو روش ، در عین حال که متداول ترین و موفق ترین روش های پیوند مو در حال حاضر هستند ، از کم عارضه ترین روش های پیشرفته ی پیوند مو محسوب می شوند .

از آنجام که عمل زیبایی پیوند مو یک عمل بسیار حساس و ظریف است و نیاز به مراقبت های ویژه ای نیز دارد ، روش انتخابی جهت پیوند نیز در دستیابی به نتیجه ی مطلوب بسیار تاثیرگذار خواهد بود .

انتخاب جدیدترین روش های پیوند مو مناسب خود را به پزشک متخصص مو بسپارید

با توجه به شرایط مویی بیمار و تشخیص پزشک معالج ممکن است که هر یک از روش های پیوند مو برای فرد متقاضی کاشت مو انتخاب گردد ، اما آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد ، عدم ریسک پذیری این عمل حساس بوده ، لذا در بسیاری از کلینیک ها ، پزشک متخصص ترجیح می دهد به جای استفاده از روش های جدید که هنوز آثار مثبت و منفی آنها به طور کامل مشخص نشده است ، از روش های متداول و کم خطری چون FIT و FUT استفاده نماید .

این دو روش با بیشترین آمار کاشت گرافت مو در سراسر کلینیک های معتبر دنیا در حال حاضر از پرطرفدارترین روش های پیوند موثر و موفقیت آمیز موی طبیعی محسوب می شوند .

در تبلیغات کذب همواره از مزایا و موفقیت بالای روش های جدید پیوند مو یاد می شود  درحالی که واقعیت امر بدین گونه نبوده و عوارض وخیم ناشی از روش های جدید در میان تبلیغات پرآب و رنگ در پرده ای از ابهام پوشانده می شود .

به دلیل حساسیت و محدودیت فولیکول های مو اگر با انتخاب نادرست روش پیوند مو ، بانک موی فرد دچار آسیب گردد ، دیگر هیچ روش و گزینه برای ترمیم آن وجود نخواهد داشت .

لذا بهتر است که با عدم ریسک پذیری روش هایی آزمایش شده ی معتبر را که در محافل علمی نیز به طور کامل پذیرفته شده اند ، جهت عمل زیبایی بسیار حساس پیوند مو انتخاب نمود . منبع: کلینیک تخصصی پیوند مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X