ویتامینه موی سر به روش مزوتراپی

ویتامینه موی سر به روش مزوتراپی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ویتامینه موی سر

ویتامینه موی سر برای کنترل ریزش موی سر مخصوصا  طاسی

عوامل مختلفی برای کنترل ریزش مو به کار گرفته میشوند. ویتامینه موی سر یا تزریق ویتامین در سرم از راهکارهای مدرن و تاثیر گذار امروزی است که به صورت تخصصی در کلینیک های پوست و مو استفاده میشود.

علت ریزش مو در هر فرد با فرد دیگر متفاوت است اما از عمده عوامل آن می توان به فشارهای روحی، تغذیه نامناسب، اختلالات خواب، ناتوانی در جذب ویتامین های مورد نیاز بدن، رعایت نکردن اصول بهداشتی و اختلالات هورمونی اشاره کرد.

افرادی که به خاطر کمبود ویتامین های مورد نیاز به ریزش مو دچار شده اند میتوانند از روش درمانی ویتامینه موی سر (مزوتراپی ) استفاده کنند.

ویتامینه موی سر یا همان مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی روشی کاملا تخصصی و اثربخش در درمان ریزش موی شدید الخصوص در آقایان میباشد. این روش در بانوان تاثیر گذاری کمتری تاکنون داشته است با این حال پزشکان معتقدند که بانوان هم میتوانند از این روش استفاده کنند. مخصوصا بانوانی که در دروان شیردهی به عارضه ریزش و طاسی مو دچار شده اند میتوانند پس ا ز اتمام دوره شیردهی از روش درمانی ویتامینه موی سر استفاده کنند.

در این روش با  تزریق ویتامین در سرم و انواع مواد تقویت کننده موجبات رشد مو را فراهم میسازند. ویتامین‌های گروه c و b، ماینو‌کسیدیل، جین‌سنگ، دارو‌هایی که باعث افزایش جریان خون می‌شوند.

ویتامینه موی سر یا همان مزوتراپی مناسب چه اشخاصی است ؟

ویتامینه موی سر برای هر شخصی که دچار ریزش مو، نازکی تارهای مو شده است، و یا قصد تقویت موهای خود را دارد می تواند مناسب و چاره ساز باشد. در مواردی که افراد حساسیت و آلرژی پوستی به مصرف محلول های ضد ریزش مو از قبیل ماینوکسیدیل داشته و یا حوصله مصرف روزانه محلول ها را ندارد ویتامینه موی سر جایگزین مناسبی است.

 اما مثل هر روش درمانی دیگری لازم است تا قبل از اقدام تحت نظر پزشک با انجام آزمایشات خون و تست های تخصصی علل ریزش مو را ریشه یابی شود. همچنین پیشنهاد میدهیم که این روش درمانی را حتما در کلینیک های معتبر پوست و مو زیر نظر متخصصین مجرب انجام دهید.

تزریق ویتامین در سرم جهت کاهش ریزش مو:

روش درمانی دیگر استفاده از سرم مو و تقویت کننده های مغذی حامل ویتامین است. شدت مشکل مخاطبین روش درمانی تزریق ویتامین در سرم  یک درجه از مخاطبین ویتامینه موی سر یا همان مزوتراپی کمتر است.

 در واقع این روش برای مستعدین ریزش مو و طاسی مفید است و در صورتی که به مرحله طاسی رسیده اید بهتر است درمان قوی تری را در نظر بگیرید. اما اگر ریزش مویتان هنوز به مرحله خیلی حاد نرسیده است با تقویت موهای خود توسط محلول های ویتامینی و تزریق ویتامین در سرم موی خود به راحتی میتوانید این عارضه را درمان کنید.

توصیه میشود که سرم موی مناسب خود را با تجویز پزشک تهیه کنید و از هر ویتامین و سرمی استفاده نکنید. در ضمن باید مطمئن باشید که علت ریزش موی شما کمبود ویتامین و یا مشکل جذب ویتامین است.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X