بهترین روش ترمیم مو در تهران

بهترین روش ترمیم مو در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش ترمیم مو در تهران

امروزه روش ترمیم مو طبیعی یکی از رایج ترین روش ها برای بهبود زیبایی میباشد. عمل ترمیم مو در تهران در بهترین کلینیک ها و با مجهزترین متدها انجام میشود. این جراحی زیبایی روشی ساده، بدون بیهوشی دارد و به صورت سرپایی در کلینیک های تخصصی توسط متخصص و یا فوق تخصص انجام میشود.

ترمیم مو چیست؟ چه هنگام باید به کاشت موی طبیعی روی آورد؟

ترمیم مو طبیعی را میتوانیم در واقع یک روش بسیار عالی به جهت جایگزینی برای موهای از دست رفته به نامیم. البته افراد بسیاری هستند که از مشکل طاسی رنج نمیبرند اما کم پشتی مو آن ها را کلافه کرده است. برای این دسته از افراد کاشت موی طبیعی همچون کلید دری رو به باغی دلگشاست. البته ناگفته نماند پزشکان و متخصصان کاشت مو هرگز در اولین قدم این روش را پیشنهاد نمیدهند و ابتدا روش های درمانی مختلف همچون دارو درمانی و .... را در نظر میگیرند. در صورتی که این درمان ها پاسخگوی مشکل کم پشتی شدید مو نباشد و یا فرد مبتلا به طاسی شده باشد ترمیم مو به وسیله کاشت موی طبیعی ساده ترین، آسان ترین و سریع ترین روش رسیدن به ظاهر ایده آل می باشد.

[caption id="attachment_19730" align="aligncenter" width="355"] روش ترمیم مو[/caption]

ویژگی های روش ترمیم موی طبیعی

روش ترمیم مو به وسیله کاشت موی طبیعی کاملا بدون درد، خونریزی و بیهوشی انجام میشود. موهای کاشته شده کاملا از سر خود شخص بیمار برداشت میشوند و به محل پیوند انتقال داده میشود.

این موها قابلیت رشد کردن، رنگ شدن و حتی بافته شدن دارند. این موها کاملا مشابه موی خود بیمار هستند و بعد از پایان کلیه مراحل درمان هیچ نشان غیر طبیعی در خود نخواهند داشت.

بهترین روش ترمیم مو در تهران چیست؟

گاها پیش می آید که کلینیک ها  در تهران روش های ترمیم مو پیشنهاد میدهند. این روش ها بسیار ارزان قیمت و سریع تر به نسبت روش های موجود در کلینیک های معتبر است. این کلینیک ها روش ترمیم مو در تهران را بدین صورت مطرح میکنند که موی ترمیم شده قابلیت رشد و رنگ شدن ندارد و بر روی موی سر فرد نصب میشود. همچنین ادعا میکنند که روش مطروحه نیازی به بانک مو ندارد و موی مورد نیاز از بانک مو تامین نمیشود.

در اینگونه مواقع لازم است که به علاقه مندان ترمیم مو هشدار دهیم که گول این تبلیغات پر زرق و برق و قیمت ارزان را نخورند. روش پیشنهادی چسباندن تارهای مو ، روی موهای فعلی شما هست و در مدت زمان کوتاهی این مو از بین میرود.

بهترین روش ترمیم مو در تهران در حال حاضر باید از یکی از متدهای زیر باشد در غیر اینصورت کاشت موی طبیعی محسوب نمیشود.

کاشت مو به روشهایsut ، fut ، fit ، hrt روش ترکیبی و ...

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X