از کراتینه مو در تقویت مو غافل نشوید

از کراتینه مو در تقویت مو غافل نشوید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از کراتینه مو در تقویت مو غافل نشوید

برای داشتن موهای سالم و پر پشت باید به موها رسیدگی کرد ، از جمله روش های موثر در جهت تقویت مو ها ، روش کراتینه مو ها است .

کراتین ، پروتئین اصلی موجود در مو ، دندان و ناخن انسان بوده که به طور موثری موجب تقویت ، صاف شدن و درخشندگی موها می گردد .

جهت تقویت موهای آسیب دیده در اثر عوامل مختلف می توان از نوع مصنوعی تولید شده ی کراتین در جهت تقویت موها استفاده نمود .

کراتین های مصنوعی از کراتین های حیوانی و گیاهی تولید می شوند که کراتین ها با منشا مصنوعی نیز در بازار عرضه می گردد .

کراتینه های شیمیایی می توانید آسیب های جدی نظیر ریزش مو، حساسیت و تخریب ساختمان مو را به موهای شما وارد نماید. اما با استفاده از کراتین های طبیعی، علاوه بر به دست آوردن موهایی صاف و لخت می توان به استحکام موها نیز کمک نمود.

روش کراتیه مو

کراتینه مو ها موجب تقویت موها می گردد ، جان دوباره به موهای آسیب دیده می بخشد ، به طوری که حالت وز و خشکی موها را تا زمان ریزش و رویش مجدد موی زنده از بین می برد ،  اما شیوه ی استفاده از آن بسیار مهم بوده ، به گونه ای که کراتینه کردن موها با شیوه های نادرست موجب بروز عوارض مخربی در موها خواهد شد .

در آرایشگاه ها جهت جلب نظر کردن مشتری و زیباتر نمودن موها ، ماده ی کراتین را با مواد مختلفی مخلوط کرده و موها را با سشوار داغ تحت حرارت شدید قرار می دهند که این کار موجب آسیب شدید به موها می شوند .

برای کراتینه موهای خود پیش از هر کاری با پزشک متخصص مو مشورت نموده و در انتخاب مرکز زیبایی، حساسیت لازم را به خرج دهید. زیرا استفاده از مواد تقلبی و شیمیایی می تواند به موهای شما آسیب بزند.

کراتینه مو مانند استفاده از ماسک مو پس از حمام باید بدون سشوار و هر ماده ی دیگری در منزل توسط شخص صورت پذیرد ، با این روش استفاده ی مجدد از کراتین جهت درمان موها، محدودیتی نخواهد داشت .

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X