از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از ترمیم موی طبیعی به روش FIT بیشتر بدانید

ترمیم مو به معنی جایگزین کردن موهای تهیه شده و بدون نیاز به بانک مو در فرد ، با توجه با ویژگی های جنس ، رنگ ، فرم صورت و... جهت ایجاد تراکم مناسب  است که با کراتین های گیاهی بر روی سر فرد فیکس می گردند . روش FIT ، یکی از روش های متنوع کاشت و پیوند مو می باشد و ترمیم موی طبیعی به روش FIT اصطلاحی است که اغلب برای تبلیغات به کار می رود  .

ترمیم مو با عمل زیبایی کاشت مو و پیوند مو فرق دارد ، در ترمیم مو موهای لازم جهت ایجاد تراکم مناسب به صورت مصنوعی تهیه و استفاده می گردد در حالی که در عمل زیبایی کاشت و پیوند مو ، از فولیکول های طبیعی فرد جهت ایجاد تراکم موردنیاز استفاده می گردد .

با این وجود در این مقاله به تشریح این روش پرداخته می شود :

کاشت مو به روش FIT ( ترمیم موی طبیعی به روش FIT )

روش FIT از جمله روش های بسیار رایج و متداول کاشت مو می باشد که با آزمایش آن بر روی افراد زیادی از سراسر جهان ، از روش های موفق کاشت و پیوند مو محسوب می گردد .

در روش FIT جراح متخصص ابتدا موهای ناحیه ی اهداء کننده را تراشیده و با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه اهداء کننده و گیرنده ، با دستگاهی به نام پانچ به برداشت فولیکول های مورد نیاز از بانک موی پشت سر فرد می پردازد ، سپس فولیکول ها از ناخالصی هایی چون پوسته و چربی جداسازی شده و پس استریل شدن توسط دستگاه پانج به صورت تک به تک در خط رویش طراحی شده با دقت و ظرافت بالایی کاشت می شوند .

در روش ترمیم موی طبیعی به روش FIT نیازی به جراحی و بخیه کردن جهت برداشت فولیکول های مو وجود ندارد .

رعایت توصیه های مراقبتی پس از انجام عمل کاشت مو در موفقیت این عمل زیبایی نقش بسیار مهمی دارد .

پس از کاشت مو و گذراندن دوره ی نقاهت ، طی سه هفته موها رشد اندکی خواهند داشت و در ماه سوم و چهارم با وارد شدن به فاز استراحت ، ریزش می کنند و یکسال پس از عمل نتیجه ی عمل کاشت مو مشخص می گردد .

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X