بهترین متخصص کاشت مژه طبیعی در تهران و ایران

بهترین متخصص کاشت مژه طبیعی در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین متخصص کاشت مژه طبیعی در تهران و ایران

مژه های دائمی و بلند، جوانی و زیبایی چشم ها را افزایش می دهد و به صورت تقارن و زیبایی می بخشد، اما آیا می دانید که مژه ها نقش مهمی در حفاظت از چشم ها دارند؟ مژه ها به صورت بالقوه مانع از آسیب دیدن چشم ها در برابر گرد و غبار می گردند. همین امر است که بسیاری از افراد را به جستجوی متخصص کاشت مژه باتجربه مجبور می کند.

[caption id="" align="aligncenter" width="539"] بهترین متخصص کاشت مژه[/caption]

پیوند مژه یک روش نسبتا جدید است که در ابتدا برای درمان قسمت هایی از پلک که به دلایل ژنتیکی، آلوپسی یا آسیب دیدگی هایی مانند جراحی، سرطان یا سوختگی هیچ مژه ای ندارد، مورد استفاده قرار گرفت. با این حال اخیرا برخی از پزشکان از این روش برای ضخیم شدن و افزایش ظاهر مژه ها در افرادی که داری مژه هستند نیز استفاده می کنند.

اگر مژه های خود را به علت تروما و یا شرایط دیگر از دست داده اید، یک متخصص کاشت مژه می تواند به شما کمک کند. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با بهره گیری از سالها تجربه، این متخصص می تواند جراحی پیوند مژه را برای بازگرداندن زیبایی ظاهر طبیعی شما انجام دهد.

چه عواملي را بايد هنگام انتخاب متخصص کاشت مژه در نظر بگیریم؟

بسیار مهم است که یک متخصص پیوند مژه با تجربه برای این کار انتخاب کنید. شناسایی بهترین سایت اهدا کننده از سر، برای رسیدن به نتیجه طبیعی بسیار مهم است. روشی که نادرست انجام می شود می تواند باعث ایجاد مشکلات چشمی شود که به این معنی است که فولیکول های در جهت هایی غیر طبیعی رشد خواهند نمود و یا دارای پیچ خوردگی های غیر طبیعی خواهند بود. بنابراین پزشک شما باید دقت فوق العاده ای برای پیوند فولیکول ها با فاصله و جهت مناسب داشته باشد.

معمولا بهترین پزشکان علاوه بر کاشت موی طبیعی در مژه، دارای تجربه و تخصص فراوانی در کاشت ابرو نیز هستند و سالانه تعداد زیادی از این نوع پیوندها را انجام می دهند. بنابراین باید نمونه های کار پزشک انتخابی شما موجود و مشهود باشد.

بهترین متخصص کاشت مژه مطمئنا پیوندهای مژه موفقیت آمیز زیادی را در زنان و مردان انجام داده است. البته لازم به ذکر است که این مژه های پیوندی به هر دلیلی ممکن است دچار ریزش گردند و یک متخصص خوب هم معمولا با این مسائل سر و کار خواهد داشت.

شما می توانید جزئیات پروسه را در جلسه مشاوره با پزشکتان جویا شوید. پزشک و کارمندان او باید برای پاسخگویی به تمام سوالات شما در دسترس باشند و به شما کمک کنند تا پیوند مژه ای راحت و ایمن را تجربه نمایید.

کاشت ابرو،کلینیک کاشت ابرو،پیوند ابرو،ترمیم ابرو در کلینیک کاشت ابرو ایران نوین

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X