مراحل و قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

مراحل و قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراحل و قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

پرمویی آن هم موهای ضخیم و سیاه که در نواحی مختلف بدن خانم ها و آقایان بخصوص در صورت ایجاد می شود از شایع ترین عوارض ناخواسته ی ژنتیک آزاردهنده بدن هر فردی است که همیشه به دنبال راهی برای برطرف کردن آن هم بصورت دائمی است. روش های زیادی برای حذف موهای زائد کل بدن چون اپیلاسیون ، موم ، بند و حتی وسایل پیرایشی چون ژیلت ، انواع ریش تراش ها و موکن های زنانه وجود دارد که هیچ کدام از آنها اثر دائمی و مطلوبی را در پی نخواهند داشت.

به همین منظور با ورود دستگاه های مختلف لیزر کننده ی موهای زائد و تاثیر شگفت آور آنها در مو زدایی، استفاده از آنها روز به روز بیشتر می شود.

لیزر موهای زائد کل بدن

با لیزر کردن موهای زائد، نمی توان گفت که به طور صد در صد این موها از بین می روند اما با کاهش ۸۰ تا ۹۰ درصدی موها و نازک و کم تراکم شدن موهای باقی مانده ، به فرد پس از اتمام جلسات لیزر درمانی حس رضایت و خشنودی بالایی القا می شود.

طی ۴ تا حداکثر ۱۰ جلسه آن هم در افرادی با مقاومت موهای نرمال، انتظار می رود که فرد از نتیجه ی کار راضی باشد.

افراد دارای پوست روشن و موهای ضخیم و بسیار تیره کاندید بسیار مناسب برای لیزر درمانی هستند ، زیرا در لیزردرمانی دستگاه لیزر با تاباندن نوری با طول موج  کنترل شده ای به ملانین های موجود در ریشه ی مو که سبب جذب و تولید گرما می شود باعث از بین رفتن موهای تیره می گردد و از آنجا که در پوست های تیره نیز ملانین وجود دارد ، لذا ممکن است فرد دچار سوختگی پوست حاصل از جذب نور لیزر در ملانین پوست گردد ،پس هر چه پوست سفیدتر ، جذب نور کمتر و در نتیجه با عدم سوختگی پوست روبرو  خواهیم شد .

لیزر درمانی موهای زائد یک روش ایمن، کم عارضه و در عین حال سریع و دائمی ست.

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن

اگرچه یک سال پس از لیزر درمانی فرد برای حفظ نتیجه ی بدست آمده لازم است یک جلسه لیزر کند ولی این روش در بین همه راه کارهای رفع موهای زائد دارای ماندگارترین تاثیر است.

جهت از بین بردن موهای نواحی مختلف بدن مانند صورت، کمر، بازوها، ران ها، سینه، پاها و حتی نواحی حساسی چون دور چشم ها نیز می توان از لیزر درمانی استفاده کرد.

در لیزر موهای زائد کل بدن هزینه بالاتر می رود زیرا هزینه لیزر با توجه به وسعت ناحیه ی مورد نظر و تعداد جلسات لازم و مهارت متخصص تعیین می گردد.

در لیزر موهای زائد کل بدن ، انتظار می رود فرد در اثر جلسات لازمه دچار کاهش ، نازک شدن و بی رنگ شدن موها گردد.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X