هزینه کاشت ابرو و مراحل آن

هزینه کاشت ابرو و مراحل آن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه کاشت ابرو و مراحل آن

هنگامی گه در اثر عوامل مختلفی موهای ابرو شروع به ریزش می کنند ، برای ایجاد ابرو با ضخامت مناسب و موهای پر پشت می توان از روش کاشت ابرو با موهای طبیعی استفاده نمود . برای اینکه از هزینه کاشت ابرو اطلاع یابید، ابتدا بهتر است با مراحل آن آشنا شوید.

برای انجام عمل زیبایی کاشت ابرو ، ابتدا باید عامل ریزش موی ابرو مشخص گردد ، زیرا در صورت عدم درمان عامل ریزش ، با انجام کاشت مو در ابرو ، موهای پیوند زده شده مجددا خواهند ریخت و فایده ای در بر نخواهد داشت .

مراحل کاشت ابرو

جهت کاشت ابرو ، جراح از فولیکول های موی موجود در پشت گوش فرد که رنگ و ضخامت مشابهی با دیگر موهای ابرو دارند ، استفاده می کند .

ابتدا خط رویش طبیعی برای ابرو با مشورت فرد ، توسط جراح طراحی می گردد ، سپس با جداسازی فولیکول های مو از ناخالصی هایی چون چربی و پوسته ی سر ، با دقت و ظرافت بالایی شروع به کاشت ابرو در شکاف هایی با منافذ مناسب و هم قطر موها می گردد ، در این حالت می توان از روش مناسب FIT که به کمک آن ، فولیکول های جداگانه ی مو توسط دستگاه پانچ در سوراخ های کاشت پانچ می شوند ، استفاده کرد .

جراح متخصص با بیحسی موضعی طی ۴ تا ۷ ساعت ، تراکم مناسبی از فولیکول های مو را در سه زاویه ی مختلف و در جهت خواب دیگر موهای ابرو می کارد ، این موها به دلیل اینکه از خود فرد گرفته می شوند ، به خوبی پیوند خورده ، به طوری که در طی ۹ الی ۱۲ ماه پس از کاشت آنها به طور طبیعی همانند دیگر موها شروع به رشد می کنند .

پس از این مدت ، به راحتی مانند دیگر موها می توان آنها را اصلاح و کوتاه نمود ، زیرا این موها دائمی خواهند بود .

در صورت نیاز و تمایل بیمار می توان در جلسه ی دیگری تراکم بالاتری از مو را در ابرو ایجاد نمود .

قیمت و هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو ، با توجه به تعداد پیوندهای مورد نیاز ، ضخامت ابرو ، تراکم ابرو ، مهارت و دقت پزشک معالج ، مدت زمان کاشت مو و هزینه ی کلینیک تعیین می گردد که معمولا هزینه ی کاشت این عمل زیبایی در مراکز مختلف ، متفاوت خواهد بود .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X