چند نکته که قبل از روش اکستنشن مو باید بدانید

چند نکته که قبل از روش اکستنشن مو باید بدانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

چند نکته که قبل از روش اکستنشن مو باید بدانید

با روش اکستنشن مو ، می توان تراکم و طول مناسب و دلخواهی از مو را بدون نیاز به جراحی و هزینه هنگفت به طور موقت برای ۳ الی ۴ ماه ایجاد نمود .

در این روش که در آرایشگاه ها انجام می شود ، زنان و دختران با روشی ساده و نه چندان ارزان ، از موهایی پرتراکم برخوردار خواهند شد .

آرایشگر دسته ای از موهای طبیعی انسانی یا مصنوعی را به صورت حرفه ای با روش اتصال حرارتی ، پیچاندن و یا کلیپس های مخصوص در لا به لای موهای طبیعی فرد به گونه که قابل تشخیص نباشند قرار می دهد .

فرد با این موها می تواند به مانند موهای طبیعی خود رفتار نماید ، آنها را شست و شو دهد ، حالت دهد و با آنها به شنا بپردازد .

در اثر روش اکستنشن مو چه نتیجه ای را مشاهده می کنیم؟

اگر چه با روش اکستنشن مو می توان طول موها را ۲۶ الی ۳۰ سانتی متر رساند اما به دلیل فشار وارده از سوی موهای متصل شده به موهای طبیعی ، امکان آسیب به ریشه ی موهای طبیعی فرد وجود دارد و بهتر است که حداکثر طول انتخابی موهای اضافه شده ۲۲ سانتی متر و کمتر از آن باشد .

در روش اتصال حرارتی که از چسب های مخصوص کراتینی برای این کار استفاده می شود ، باید دقت گردد که این چسب ها از نوع گیاهی و با تاریخ مصرف مشخص باشند تا در پوست سر ایجاد حساسیت نکنند .

موهای اضافه شده در اکستنشن مو باید توسط متخصص این کار و با روش های اصولی و استاندارد به موهای طبیعی فرد اضافه گردند ، تا در اثر کشش بیش از حد به ریشه موها آسیبی وارد نگردد .

از اکستنشن مو به دفعات محدود و با فاصله ی زمانی چندین ماهه استفاده کنید زیرا این روش موجب آسیب شدید به ریشه ی موها شده و ریزش کششی موها را ایجاد خواهد کرد .

به جای استفاده از روش اکستنشن مو برای ایجاد تراکم و پرپشتی موها ، با مراجعه به پزشک متخصص مو به تقویت مو به صورت ریشه ای و رفع مشکلات مویی خود بپردازید ، زیرا روش اکستنشن مو ، یک روش موقت بوده و در نهایت نمی توان برای همیشه از آن کمک گرفت .

جهت انجام اکستنشن مو تنها به مراکز و آرایشگاه های معتبر و آگاه با این روش مراجعه کنید زیرا روش به کارگیری موها و نیز چسب های به کار رفته جهت اتصال موها بسیار مهم می باشند .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X