لیزر خط ریش ، روشی مناسب برای بانوان و آقایان

لیزر خط ریش ، روشی مناسب برای بانوان و آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر خط ریش ، روشی مناسب برای بانوان و آقایان

این تنها مردان نیستند که به دنبال حذف موهای زائد خط ریش هستند. بلکه در زنان این مشکل جدی تر بوده و بسیاری از زنان احساس بدی از داشتن موهای زائد صورت به خصوص خط ریش و زیر گردن دارند. وجود تنها چند عدد موی زائد ممکن است نگران کننده نباشد اما وقتی این موها، ضخیم و انبوه شوند و یک طرف صورت شما را بپوشانند، مطمئناً ظاهر زیبایی به چهره شما نخواهند بخشید. وجود خط ریش ممکن است آرایش فرد را خراب کرده و اعتماد به نفس او را نیز از بین ببرد. راه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد خط ریش وجود دارد که از جمله آنها می توان به اصلاح کردن با تی، نخ یا کرم موبر اشاره کرد. اما دائمی ترین روش حذف موهای زائد خط ریش برای زنان و مردان، لیزر خط ریش است.

استفاده از روش لیزر خط ریش یا الکترولیز برای حذف موهای زائد این ناحیه، بهترین راه حل و دائمی ترین راه حل توصیه شده است. با استفاده از لیزر خط ریش، فولیکول های مو در این ناحیه از بین می روند و از رشد مجدد این موها جلوگیری می شود.

در روش حذف موهای زائد خط ریش به وسیله الکترولیز، فولیکول های مو با استفاده از یک میله نازک و انرژی حرارتی یا شیمیایی از بین رفته و از تولید و رشد مجدد موها جلوگیری می شود. الکترولیز موهای زائد خط ریش حدود ۱۵ دقیقه تا ۱ ساعت به طول می انجامد.

با موهای زائد صورت و خط ریش خداحافظی کنید

شاید پوشاندن موهای زائد سایر نواحی بدن که همواره در معرض دید نیست، راحتتر باشد اما راهی برای پنهان کردن موهای زائد صورت وجود ندارد و تنها راه حل آن، حذف دائمی به وسیله لیزر موهای زائد است. صورت شما همواره در معرض دید است و در واقع اولین جایی که در برخورد و صحبت با هر فردی مورد توجه قرار می گیرد، لب ها، چانه و خط ریش یا کناره گوش ها است. اجازه ندهید موهای زائد و کرک های این نواحی اعتماد به نفس شما را از بین ببرد.

لیزر موهای صورت بانوان، لیزر خط ریش در بانوان

حتی اگر بیشتر دوستان شما نیز با مشکل موهای زائد مواجه باشند، باز هم وجود مو و کرک در نواحی بالای لب، چانه و خط ریش در بانوان ناراحت کننده و زننده خواهد بود. چنین ظاهر ناخوشایندی می تواند یکی از دلایل اصلی کاهش اعتماد بنفس و عقب نشینی شما از فعالیت های عادی روزمره بوده و ممکن است در مواجهه با دیگران مجبور باشید صورت خود را بپوشانید. به همین منظور، روش های دائمی حذف موهای زائد برای رسیدن به پوستی نرم و لطیف و بدون داشتن کرک ها و موهای زائد به شما پیشنهاد خواهد شد.

از عمده ترین نواحی صورت بانوان که باید تحت لیزردرمانی قرار گیرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • لب بالا
  • خط ریش
  • چانه
  • گردن

لیزر موهای زائد صورت آقایان

تنها زنان نیستند که به دنبال حذف موهای زائد صورت خود هستند. بلکه بسیاری از مردان نیز برای رسیدن به پوستی نرم و دوری از خارش ها و زخم های پس از اصلاح مکرر ریش و موهای زائد صورت، به لیزر خط ریش و موهای صورت روی می آورند. رشد موهای زیرپوستی که سوزوفوللیکولیت نامیده می شود، می تواند آزار دهنده باشد که این امر در اثر اصلاح موی صورت توسط تیغ یا موزر و ریش تراش و ... ایجاد می شود.

برای از بین بردن آثار اذیت کننده حذف موهای زائد صورت مردان به روش های موقتی مختلف، بهترین گزینه لیزر موهای زائد صورت آقایان است که هر فرد می تواند ناحیه دلخواه برای لیزردرمانی را انتخاب نماید. به این صورت می تواند چهره ای جذاب تر با پوستی نرم تر و لطیف تر داشته باشید.

بیشترین نواحی که برای آقایان تحت لیزر درمانی قرار می گیرد عبارتند از:

  • گردن
  • خط ریش
  • ناحیه ریش
  • پشت گردن

بسیاری از مردان پر مو که از اصلاح صورتشان در هر روز خسته شده اند، به روش های حذف این موها بصورت دائمی روی می آورند. یکی از بهترین گزینه ها برای اینکار، استفاده از لیزر است. اگر شما هم تصمیم به لیزر موهای صورتتان گرفته اید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه نمایید.

۱.شما تنها کسی نیستید که چنین تصمیمی گرفته است.

بسیاری از مردانی که در ناحیه گردنشان دارای موهای زائد هستند و یا با شیو کردن جوش های چرکینی روی پوستشان ظاهر می شود، به دنبال راه مناسبی برای حذف ریش هایشان هستند. ریچل کین که در مرکز لیزری در شهر نیویورک مار می کند، تخمین می زند که از هر پنج مشتری که برای لیزر مراجعه می کنند، یکی از آنها مرد است و اکثر آنها برای حذف موهای صورتشان بویژه حذف موهای زائد در ناحیه گردن مراجعه می کنند.

۲.لیزر بیشتر به کاهش موهای صورت شما کمک می کند و نه حذف همیشگی آنها.

لیزر برای حذف موها، یکی از روش های رایج و کاربردی برای صورت است که می تواند موهای صورتتان را تا حدود ۷۰ تا ۸۵ درصد کاهش دهد. اما اگر شما به دنبال راهی برای حذف دائمی این موها هستید، الکترولیز می تواند به شما کمک کند؛ البته این روش دردناک تر، گران تر و بسیار وقت گیرتر است.

۳.لیزر برای شکل دادن به موهای صورتتان، ایده آل است.

به دلیل آنکه برای حذف موهای نازک بسیار موثر است، برای کسانیکه دائما موهای صورتشان را تمیز می کنند، استفاده از این روش بسیار مناسب می باشد. شما می توانید موهای روی گردن و بالای گونه هایتان و موهای روئیده در اطراف ریش یا سبیلتان را بوسیله لیزر حذف نمایید.

۴. اگر نامزد ایده آلی برای انجام لیزر هستید.

لیزر، با هدف قرار دادن نقاطی با رنگدانه های کنتراست بالا، موهای شما را پیدا می کند. این بدان معنی است که افراد رنگ پریده و یا با موهای تیره، بهترین نتیجه را دریافت می کنند. دکتر کین می گوید: "اگر مشتریان دارای موهای بلوند، خاکستری یا قرمز هستند، ما توصیه می کنیم که آنها الکترولیز را امتحان کنند."

۵.برای مشاهده نتایج به زمان نیاز دارد.

استفاده از لیزر برای تمام صورت می تواند تا شش ساعت در طول یکسال طول بکشد، در حالیکه الکترولیز می تواند تا ۴۰۰ ساعت در بیش از چهار سال بطول بیانجامد. شاید به همین دلیل است که بیشتر افراد برای حذف موهایشان به لیزر روی می آورند.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X