لیزر خط گردن

لیزر خط گردن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیزر خط گردن

لیزر خط گردن در واقع یک عمل مشترک میان مردان و زنان است که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنند. موهای ضخیمی که روی گردن رشد می کنند و معمولا در مردان بیشتر یافت می شود، می توانند ناخوشایند و خجالت آور باشند. اگرچه اغلب می توان این موها را با لباس پوشاند و یا موهایتان را به اندازه ای بلند کنید که گردنتان را بپوشاند؛ اما بهتر است تا آنها را برای همیشه از بین ببرید و دیگر نگرانی ای از این بابت نداشته باشید.

مزایای لیزر خط گردن

گردن قسمتی از بدن است که می توانید به آسانی موهای اضافه آن را از بین ببرید. البته ممکن است از بین بردن موهای پایین گردن توسط خودتان کمی سخت باشد. بعضی از زنان ترجیح می دهند با باز گذاشتن مو هایشان و ریختن آن ها در دور گردن از دست موهای زائد روی گردن راحت شود. اما هنگامی که می خواهند موهایشان را بالا ببندند به مشکل بر می خورند. عمل لیزر برای از بین بردن مو های زائد می تواند این مشکل را برای همیشه حل کند.

ملاحظات در مورد لیزر موهای روی گردن

لیزر موهای روی گردن دقیقا به همان روش لیزر دیگر نقاط بدن، انجام می شود. عوارض جانبی این عمل شامل زخم، سوختگی و تغییرات رنگدانه های پوست است. این عوارض می توانند به همان اندازه که موهای زائد توجه شما را به خود جلب می کنند، به چشم آیند. بنابراین توصیه می شود قبل از شروع هر دوره درمان لیزر، یک تست پچ داشته باشید. همچنین باید زیر نظر یک متخصص و فردی باتجربه، لیزر موهای گردنتان را انجام دهید؛ بدین ترتیب می توانید مطمئن باشید که عوارض جانبی این کار کمتر بوده و بنابراین از نتیجه حاصل، راضی تر خواهید بود.

درمان مناسب لیزری برای حذف موهای زائد گردن

لیزر برای حذف موهای زائد، برای کسانی که پوستی روشن و مو هایی تیره دارند، بسیار ضروری است. تمام انواع سیستم های لیزری و IPL را می توان برای حذف موهای گردن استفاده کرد. قطعا پزشک متخصص با در نظر گرفتن نیاز های خاص شما می تواند بهترین توصیه را ارائه دهد. علاوه بر این، کلینیک های زیبایی ممکن است انواع مختلفی از دستگاه های لیزر را نداشته باشند!

قیمت لیزر گردن برای حذف موهای زائد

هزینه درمان حذف موهای زائد گردن بستگی به نوع درمان، پزشک متخصص و احتمالا میزان رشد موی گردن شما دارد. بنابراین نمی توان هزینه دقیق این کار را تعیین کرد. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X