برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شویم

برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شویم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شویم

رشد موهای زائد یا موهای ناخواسته بر روی نواحی مختلف بدن همواره به یک دغدغه برای خانم مطرح است .

به طور طبیعی موهای روی دست و پا ، زیربغل و ناحیه شرمگاهی وجود دارند اما در مواردی که فرد دچار اختلال هورمونی یا تخمدان پلی کیستیک باشد ، شاهد رشد بسیار زیاد و غیرطبیعی موها در نواحی دیگری از بدن چون اطراف صورت ، چانه ، سینه و .... خواهیم بود .

روش های مختلفی چون ؛ تیغ و ژیلت ، موم انداختن ، بند انداختن ، موکن های برقی و اپیلاسیون وجود دارد که با هر یک از این روش ها که مزیت ها و معایب خاص خود را دارد ، می توان برای مدت کوتاهی از شر موهای زائد بدن خلاص شد ، اما این روش ها راه حل همیشگی خلاصی از موهای زائد نیست ، زیرا پس مدتی فولیکول مو از زیر پوست مجددا رشد می کند و بر روی بدن ظاهر می گردد .

بهترین راه حذف دائمی موهای زائد

استفاده از لیزر بهترین  و دائمی ترین روش جهت از بین بردن موهای زائد بدن می باشد .

از بین بردن موهای زائد بیشتر برای خانم ها مورد توجه است اما در برخی از مردان نیز وجود موهای بیش از اندازه سبب آزار فرد شده و از این رو مردان نیز درصدد از بین بردن دائمی موهای زائد بر می آیند .

لیزر نمودن موهای زائد جدیدترین و موثرترین روش حذف همیشگی موهای زاید نواحی مختلف بدن است .

با لیزر کردن موهای زائد در چند مرحله با فاصله ی ماهانه ، فولیکول مو از بین رفته و امکان رشد مجدد آن صفر یا خیلی کم می گردد .

افراد دارای پوست روشن و موی تیره کاندید بسیار مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند ، زیرا اشعه ی لیزر به گونه طراحی و تنظیم شده که با جذب ملانین موجود در موی مشکی باعث تخریب پیاز همان فولیکول مو می گردد ، از آنجا که ملانین در مو پوست های تیره وجود دارد ،لذا برای لیزر موثر و بدون ایجاد تغییر رنگ در پوست ، باید در افرادی با پوست روشن و موی مشکی صورت پذیرد .

در افراد با پوست های تیره ،  اشعه ی لیزر علاوه بر تاثیر بر فولیکول مو ، بر پوست نیز اثر گذاشته و موجب سوختگی و تغییر رنگ پوست می گردد .

دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه الکساندریت ، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر کننده موهای زائد نواحی مختلف بدن است که با توجه به پوست و موی فرد می توان برای جلوگیری از عوارض لیزر ، طول موج آن را تنظیم و کنترل کرد .

در نژاد های ایرانی استفاده از دستگاه الکساندریت که مجهز به سیستم خنک کننده مخصوصی برای کاهش سوزش ناشی از لیزر می باشد ، بسیار مناسب است.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X