عوارض کاشت موی صورت آقایان چیست؟

عوارض کاشت موی صورت آقایان چیست؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض کاشت موی صورت آقایان چیست؟

ریش و سبیل با نقش مهمی که در زیبایی و اعتماد به نفس مردان دارد ، در صورت ایجاد هر گونه عارضه در آن ، استرس شدیدی در فرد ایجاد خواهد کرد . کاشت ریش و سبیل از جمله عمل های زیبایی و تخصصی است که توسط پزشک متخصص با دقت و ظرافت خاصی انجام می شود تا از به وجود آمدن عوارض کاشت موی صورت جلوگیری شود.

با ایجاد تراکم مناسبی از مو در ریش و سبیل می توان جای اسکار ، سوختگی یا آکنه را به خوبی پوشاند .

جهت کاشت ریش و سبیل ، از موهای پشت سر فرد یا موهای خارج از خط رویش ریش و سبیل که اضافه هستند ، استفاده می شود .

 جراح با روش مناسبی چون FIT با ایجاد بیحسی موضعی در محل برداشت ، فولیکول مورد نیاز خود را به کمک دستگاه پانچ برداشته ، خالص سازی کرده و مجددا با بیحسی موضعی توسط پانچ در خط رویش طراحی شده ی ریش یا سبیل با دقت و ظرافت خاصی خواهد کاشت .

موهای کاشته شده در ریش و سبیل پس از گذراندن دوره ی نقاهت سه ماهه ، شروع به رشد می کنند و نتیجه نهایی کاشت مو در طی یکسال پس از کاشت مشخص خواهد شد .

عوارض کاشت موی صورت

● موهای برداشته شده از بانک موی فرد ، کاملا هم رنگ و هم ضخامت با موهای ریش و سبیل نیستند ، لذا جراح باید با دقت به انتخاب فولیکول های مناسب بپردازد .

● ایجاد تراکم مو در ریش و سبیل کاشته شده به مانند تراکم طبیعی ریش و سبیل نخواهد بود ، زیرا فاصله ی موهای کاشته شده بیشتر از موهای طبیعی ریش و سبیل خواهد بود .

● به دلیل چرب بودن پوست صورت و ایجاد جوش های چرکی پس از کاشت ، باید بیمار برای مدتی آنتی بیوتیک مصرف نماید که این مسئله خود ، سبب مختل شدن موهای کاشته شده خواهد شد .

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X