رفع موهای زائد بدن و صورت به کمک لیزر

رفع موهای زائد بدن و صورت به کمک لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع موهای زائد بدن و صورت به کمک لیزر

روش های سنتی مختلفی جهت رفع موهای زائد بدن و صورت به صورت موقتی وجود دارد ، از تیغ و بند انداختن گرفته تا ایپلاسیون ،اما این روش ها فقط برای مدت کوتاه و محدودی شما را از شر موهای زائد خلاص می کند .

برای از بین رفتن دائمی و موثر موهای زائد باید از روش جدید و پرکاربرد لیزر استفاده نمود .

از لیزر می توان برای از بین بردن موهای زائد تمام نواحی مختلف بدن و صورت چون ؛ گونه ، پشت لب ، گردن ، دست و پا ، ناحیه ی تناسلی ، زیر بغل  و .... استفاده نمود ، در لیزر درمانی شاهد نتایج چشمگیری از موفقیت این روش کم خطر و بدون عارضه در از بین بردن دائمی موهای زائد هستیم .

در روش رفع موهای زائد بدن با کمک دستگاه لیزر ، طول موج مشخصی از اشعه لیزر با نفوذ در فولیکول مو و ایجاد گرمای کنترل شده ای طی چند جلسه با فواصل معین سبب سوزاندن پیاز مو شده و به طور قابل ملاحظه ای موهای زائد را از بین برده یا خیلی کم و نازک می کند .

نکاتی که باید قبل از رفع موهای زائد بدن و صورت توسط لیزر به آن توجه کنید

قبل از اقدام به لیزر موهای زائد باید از موم انداختن ، الکترولیز و برداشتن موها با موچین خودداری کرد و تنها می توان یک روز قبل از لیزر با استفاده از تیغ موهای زائد را اصلاح نمود و به مدت ۶ هفته قبل و بعد از لیزر ، از ضد آفتاب مناسب استفاده کرد و در معرض نور آفتاب نباید قرار گرفت .

از آنجا که در پوست و موی تیره ملانین وجود دارد و اشعه لیزر جذب ملانین موجود خواهد شد ، لذا افراد دارای موی مشکی و پوستی روشن ، کاندید مناسب برای لیزر موهای زائد هستند ، زیرا در افراد دارای پوست تیره ، اشعه ی لیزر با تاثیر بر روی ملانین موجود در پوست باعث سوختگی و تغییر رنگ پوست می گردد .

به طور معمول به دلیل قرار گرفتن برخی موها در فاز خواب و نهفتگی ، لیزر موهای زائد معمولا با فاصله ی یک ماهه و طی ۴ الی ۶ جلسه انجام می شود .

راه های کاهش درد لیزر موهای زائد

در مواردی مانند لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی به دلیل حساسیت بالا و کاهش درد و سوزش از کرم های بی حس کننده قبل از شروع لیزر درمانی استفاده می شود .

التهاب ناشی از لیزر درمانی را می توان با گذاشتن کمپرس سرد در ناحیه ی مورد درمان از بین برد .

هزینه لیزر موهای زائد با توجه به وسعت ناحیه ی تحت درمان ، نوع لیزر و تعداد جلسات لازم برای لیزر درمانی ، تعیین می شود . منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X