تفاوت کاشت مژه دائم و اکستنشن مژه

تفاوت کاشت مژه دائم و اکستنشن مژه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تفاوت کاشت مژه دائم و اکستنشن مژه

اغلب از اکستنشن برای داشتن مژه هایی براق تر و قابل توجه تر استفاده می شود و اخیرا در میان عموم مردم بسیار محبوب شده است. ه چنین افراد مشهور زیادی برای داشتن مژه هایی منحصر به فرد از اکستنشن مژه استفاده می کنند. از آن جایی که داشتن چشم هایی درشت از ویژگی های مهم هر فرد، مخصوصا در بانوان محسوب می شود، اکستنشن مژه باعث می شود چشم ها درشت تر به نظر برسند، چهره جوان تری به شما هدیه می دهد و توجه دیگران را سمت شما جلب می کند. از انواع کاشت مژه می توان به ایمپلنت های دائمی، نیمه دائمی و جراحی اشاره کرد.

انواع روش های اکستنشن مژه

اکستنشن نیمه دائمی لایه ای روشی است که برای مدت زمانی نسبتا کوتاه موثر است و چسب مخصوصی برای این منظور طراحی شده است. در این روش می توانید از مژه هایی متنوع در رنگ و ضخامت مورد علاقه تان استفاده کنید. طول مژه ها از ۳ تا ۱۷ میلی متر در دسترس است و تنظیم طول آن به خواسته فرد بستگی دارد. این روش معمولا برای استفاده دو ماهه توصیه می شود.

 اکستنشن دائمی و ماندگار درست مثل روش بالا است در حالی که  از چسب قوی تری که مخصوص این کار طراحی شده است استفاده می شود و به کاربر اجازه می دهد به مدت ماه های طولانی تری از مژه هایش استفاده کند. این عمل همراه با بررسی های ماهانه توسط پزشک انجام می شود تا اطمینان حاصل شود انشعابات مژه با توجه به رشد مژه های طبیعی تنظیم می شود.

اما در مقابل جراحی دائمی مژه یک روش طول عمری است که از قسمت عمده ناحیه گردن ( پس سر ) بیمار استفاده می شود و این موها به صورت جداگانه به پلک فوقانی بیمار پیوند می خورد. بزرگ ترین مزیت این روش این است که مانند روش قبلی مژه ها نمی ریزند و از بین نخواهند رفت. و موها درست مانند موهای سر به طور منظم رشد خواهند داشت. توجه داشته باشید این رشدهای دائمی نیاز به پیرایش مرتب دارند تا به اندازه مژه های طبیعی درآیند و از حالت اصلی خود خارج نشوند. این روش معمولا تحت بی حسی موضعی انجام می شود و حدود یک الی دو ساعت طول می کشد.

بیمار باید اطمینان حاصل کند برای انجام ایمپلنت های جراحی دراین روش واجد شرایط بوده و سابقه عوارض ناشی از جراحی، آلرژی و عفونت نداشته باشد. احتیاط پزشکی در این زمینه بسیار موثر است.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X