کاشت مژه، بهترین روش اکستنشن دائم مژه

کاشت مژه، بهترین روش اکستنشن دائم مژه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مژه، بهترین روش اکستنشن دائم مژه

راه های زیادی برای افزایش زیبایی چشمان شما وجود دارد. اکستنشن دائم مژه ها برای افزایش ظرافت و زیبایی چشم شما فوق العاده است. با این حال، این روش شما را با نتایج دائمی ارائه نمی دهد. اینها روش های موقتی برای افزایش حجم مژه ها هستند. شما می توانید پیوند دائمی مژه را امتحان کنید که موجب رشد طبیعی مژه ها می گردد و طول مژه های شما را افزایش می دهد.

پیوند مژه

پیوند مژه یعنی چه؟ در حال حاضر اکستنشن دائم مژه در میان زنان سراسر جهان بسیار محبوب شده است. شما می توانید از این روش جراحی زیبایی برای بدست آوردن مژه هایی بلندتر و حجیم تر استفاده کنید. در این روش فولیکول های مو از موهای موجود در بدن پیوند زده می شوند. این روش چندین ساعت طول می کشد تا پزشک بتواند مژه هایی جدیدتر و سالم تر را ایجاد نماید. مژه های پیوند شده باید بصورت مرتب کوتاه شده و حالت داده شوند تا ظاهری طبیعی و سالم پیدا کنند. اگر این روش را به استفاده از اکستنشن های موقتی ترجیح می دهید، باید بدانید که این روش بسیار پر هزینه است.

هنگامی که شما در حال جراحی کاشت موی طبیعی در مژه هستید:

  1. جراحی با استفاده از بیهوشی موضعی انجام می شود. مو از پشت سر شما خارج می شود و سپس به پلک ها منتقل می شود.
  2. به مژه های پیوند زده شده حالت داده می شود تا همانند مژه های طبیعی به نظر آیند.

چه کسانی از پیوند مژه استفاده می کنند؟

افرادی که مایل به داشتن مژه هایی بلند و حجیم هستند و یا مشکلاتی مانند ریختن مژه دارند، باید کاشت مژه را در نظر بگیرند. اگر به علت شیمی درمانی مژه های شما ریخته یا مژه های کوتاهی دارید، این روش را در نظر بگیرید.

همیشه اعتبار جراح را بررسی کنید. از دیگر بیماران درباره جراح سوال کنید. این به شما این امکان را می دهد که از هرگونه عوارض جانبی ناگوار این روش که توسط پزشکان بی تجربه بوجود می آید، جلوگیری کنید. عوارض زیادی در ارتباط با پیوند مژه وجود دارد. برخی از شما ممکن است عفونت ناشی از پیوند فولیکول های مو را دریافت کنید.

پس از در نظر گرفتن عوارض جانبی پیوند مژه ها، شما بهتر می توانید گزینه ای برای حجیم و بلندسازی مژه هایتان را در نظر بگیرید. شما می توانید از مواد تقویت کننده مژه متشکل از مواد طبیعی استفاده کنید.اینکار به رشد مژه هایتان کمک می کند و از ریزش آنها جلوگیری می نماید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X