بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران و ایران

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران و ایران

وجود موهای زائد در صورت و اندام های مختلف باعث تیره شدن و آزار روحی فرد می گردد ، اگر چه تعریف موهای زائد در مردان و زنان متفاوت است ، اما هر فردی در این مورد نظر خاص خود را دارد و به طور کلی رفع موهای زائد در زنان از اهمیت بیشتری نسبت به مردان برخوردار است . بهترین مرکز لیزر موهای زائد ، مرکزی خواهد بود که از به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه های لیزر موجود جهت درمان لیزر موهای زائد افراد استفاده نماید .

لیزر موهای زائد یک راه حل دائمی و مناسب رهایی از موهای تیره و ضخیم نواحی مختلف صورت و بدن می باشد .

دستگاه های لیزر مختلفی جهت لیزر موهای زائد وجود دارد که در این میان دستگاه های پیشرفته با تاثیر بیشتر در تعداد جلسات کمتر ، در حذف موهای زائد موفق تر عمل می کنند .

لیزر موهای زائد در افراد دارای پوست روشن و موی تیره پاسخ مناسب تری را از جهت عدم سوختگی پوست ایجاد می نماید ، زیرا در روش لیزر درمانی موهای زائد ، اشعه ی لیزر با هدف گیری رنگدانه های سیاه رنگ ملانین موجود در مو سبب تمرکز نور در این ناحیه شده و در نهایت با تولید گرمای کنترل شده ای ، ریشه ی مو را به طور موثری می سوزاند ، در  پوست های تیره نیز ملانین وجود دارد که با لیزر درمانی سبب جذب اشعه شده و سوختگی پوست را ایجاد می نماید .

لذا برای دستیابی به نتیجه ی مطلوب و عدم سوختگی پس از لیزر ، فرد دارای پوست روشن و موهای تیره نتیجه ی مطلوب تری را از لیزر موهای زائد بدست خواهد آورد .

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد ، با بکار گیری کادر مجرب و حرفه ای از پزشکان متخصص در زمینه لیزر موهای زائد موفقیت حاصل از پایان جلسات لیزر درمانی را تضمین خواهد کرد .

در مراکز معتبر و تخصصی لیزر موهای زائد ، قبل از شروع جلسات لیزر درمانی ، پزشک معالج باید سابقه ی بیماری و مصرف داروهای خاص بیمار را مورد بررسی قرار  دهد .

در مراکز معتبر تخصصی لیزر درمانی موهای زائد ، پزشک با آزمایشات لازمه سابقه ی اختلالات هورمونی مانند تیروئید ، تخمدان پلی کیستیک و ... را باید مورد ارزیابی قرار دهد ، زیرا در صورت وجود اختلالات هورمونی ، لیزر موهای زائد بی تاثیر خواهد رفت و پس از مدتی موهای زائد مجددا رشد خواهند بود .

از آنجا که تعداد جلسات رفع موهای زائد با لیزر بسته به مقاومت مو در برخی افراد بیشتر خواهد بود ، لذا ابتدا باید دیگر موارد دخیل در طولانی شدن جلسات مورد ارزیابی قرار گیرد ، زیرا در برخی افراد علت طولانی شدن جلسات لیزر درمانی ، اختلالات هورمونی است .

از این رو بهترین مرکز لیزر موهای زائد ، مرکزی خواهد بود که  :

● دارای امکانات و تجهیزات پیشرفته ای در زمینه لیزر موهای زائد باشد  .

● کادر پزشکی آن با تخصص و تجربه کافی در زمینه ی لیزر موهای زائد با بررسی و آزمایشات قبل از لیزر درمانی ، وضعیت بیمار را مورد بررسی قرار دهند ، تاثیر لیزر را در کاهش موهای زائد در طول جلسات لیزر درمانی تحت نظر داشته باشند و با تنظیم دستگاه لیزر با توجه به نیاز بیمار ضمن از بین بردن موثر موهای زائد ، سلامتی فرد را در طول جلسات لیزر تضمین نمایند .

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X