بهترین روش رفع موهای زائد برای همیشه

بهترین روش رفع موهای زائد برای همیشه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش رفع موهای زائد برای همیشه

اگر شما از شیو کردن، بند انداختن و یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائدتان رضایت ندارید، لیزر موهای زائد ، به عنوان بهترین روش رفع موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که مورد توجه شما قرار گیرد.

لیزر موهای زائد یکی از روشهای زیبایی رایج در ایالات متحده است. در این روش پرتوهای نور بصورت بسیار متمرکز به فولیکولهای مو تابانده می شوند و رنگدانه های موجود در فولیکولها، نور را جذب می کنند و بدین ترتیب مو از بین می رود.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزرها برای از بین بردن موهای زائد صورت، پا، بازو، زیر بغل، بیکینی و دیگر مناطق مفید هستند.

مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

دقت. لیزرها می توانند به طور انتخابی موهای تیره و ضخیم را هدف قرار دهند، در حالیکه پوست اطراف سالم و بدون آسیب باقی خواهد ماند.

سرعت. هر پالس لیزر تنها کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای بسیاری را در همان زمان از بین ببرد. بنابراین مناطق کوچکی مانند لب بالا را می توان در کمتر از یک دقیقه درمان کرد و مناطق بزرگ تر مانند پشت و پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

نتایج آن قابل پیش بینی است. اکثر بیماران پس از سه تا هفت جلسه موهای زائد خود را برای همیشه از دست خواهند داد.

چگونگی برای لیزر موهای زائد آماده شویم؟

لیزر موهای زائد یک روش رفع موهای زائد پزشکی است که برای انجام نیاز به آموزش دارد و دارای خطراتی نیز می باشد. به همین دلیل قبل از انجام این روش باید مستقیما به پزشک مراجعه کنید.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای لیزر موهای زائدتان هستید، باید از شش هفته قبل از لیزر، از اپیلاسیون و الکترولیز استفاده نکنید. زیرا لیزر ریشه موهایی را که به طور موقت با اپیلاسیون برداشته می شوند، هدف قرار می دهد.

شما همچنین باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید به مدت شش هفته قبل و بعد از درمان اجتناب کنند. قرار گرفتن در معرض تابش خورشید باعث می شود که لیزر موهای زائد موثر نباشد و پس از درمان عوارض بیشتری ایجاد می کند.

در طول لیزر موهای زائد چه انتظاراتی باید داشته باشید؟

درست قبل از عمل، موهای شما که قرار است تحت درمان قرار گیرند، تا چند میلی متر بالاتر از سطح پوست کوتاه می شوند. منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X