هزینه کاشت مژه در کلینیک پوست و مو

هزینه کاشت مژه در کلینیک پوست و مو

05 شهریور ، 1401
کلینیک ایران نوین

با کاشت مژه می توانید تنها از طریق اضافه کردن چند رشته موی طبیعی، مژه هایی با اندازه دلخواه داشته باشید. در حالی که جراحی پیوند مژه در اصل برای افراد مبتلا به بیماری هایی مانند بیماری های مادرزادی، سرطان و یا افرادی که دچار سوختگی شده اند طراحی شده است، بیش از هشتاد درصد از این نوع جراحی زیبایی استفاده می شود. امروزه افراد زیادی به دلیل عوارض اکستنشن مژه، هزینه کاشت مژه دائمی را می پذیرند.

از بین رفتن مژه ها می تواند به علت ژنتیک، بیماری های پوستی و شرایط خاص پزشکی مانند مصرف دارو و شیمی درمانی باشد. امروزه بسیاری از زنان به راحتی عمل جراحی و هزینه کاشت مژه را قبول کرده و حاضر به کاشت مژه های دائمی هستند، که باید گفت استفاده بیش از حد از اکستنشن مژه نیز می تواند به مژه های طبیعی شما آسیب برساند.

هزینه کاشت مژه در کلینیک های معتبرهزینه کاشت مژه در کلینیک های معتبر

مزایای روش کاشت مژه طبیعی

در این روش جراح از موهای مصنوعی استفاده نمی کند بلکه از موهای پس سر و یا گردن استفاده می کند. پس از جراحی پیوند، بیمار ممکن است دچار تورم ملایم چشم و صورت شود که در عرض چند روز از بین خواهد رفت.

تنها سه تا چهار روز زمان لازم است تا مژه ها در جای خود قرار گیرند و به طور کامل پیوند بخورند. در عرض دو تا سه هفته زمان لازم تا نتیجه مشخص شود و پس از ۱۲ ماه مژه ها به طور طبیعی شروع به رشد به طور مداوم می کنند و نتیجه زیبایی نهایی به دست می آید.

کاشت مژه در کلینیک زیباییکاشت مژه در کلینیک زیبایی

معمولا مژه هایی که آسیب دیده اند، پس از ترمیم در صورتی که مشکل دیگری نباشد باید در حدود ۶ تا ۱۲ ماه دوباره رشد کنند. اگر آسیب مژه ها به صورت دائمی باشد می توانید با جایگزین کردن مژه های جدید آسیب دیدگی آن ها را از بین ببرید که به عمل جراحی دوباره نیاز است.

از آن جایی که مژه ها از موهای سر و یا گردن گرفته شده است، درست همان طور که در سر به طور مداوم رشد می کند، در مژه نیز رشد خود را دارند. بنابراین بیماران باید مژه های خود را تمیز کنند و به طور مداوم آن ها را کوتاه کنند تا با مژه های طبیعی خودشان هم اندازه باشد.

هزینه کاشت مژه

هزینه کاشت مژه دائمی بستگی به تعداد پیوندهای کاشت داشته و معمولا متفاوت است. این عمل جراحی تحت بی حسی موضعی انجام می شود و میانگین قیمت آن ها بسته به میزان موهای پیوند زده شده در جراحی دارد. همچنین مراقبت های پزشکی آن که شامل کوتاه کردن و دیگر فعالیت های پزشکی می شود نیز سالانه مبلغی را شامل می شود.

معایب کاشت مژه در آرایشگاه

معمولا داشتن مژه های بلند و زیبا برای خانم ها اهمیت زیادی دارد، برای داشتن چنین مژه اقدام به کاشت می نمایند، کاشت مژه ای که در آرایشگاه های زنانه انجام می شود بسیار خطرناک و موقتی است، این روش کاشت در آرایشگاه ها به این صورت است که یک دسته مژه با چسبی مخصوص در جلوی پلک کاشته شده تا کمبود مژه را برطرف کند، این روش عوارض بسیار خطر ناکی از جمله افتادگی پلک، قرمزی چشم و در زمان کندن آن هم مشکل ریزش مژه طبیعی فرد را نیز به همراه دارد تنها مزیت کاشت مژه در آرایشگاه هزینه آن است که نسبت به کاشت مژه در کلینک بسیار کمتر است

انتخاب کلینیک کاشت مژه

برای کاشت مژه باید کلینیکی را انتخاب نمایید که از لحاظ تجهیزات و مهارت جراحان مورد تایید باشند و برای انجام چنین عمل سختی تجربه کافی داشته باشند. عمل کاشت مژه چون در قسمت بسیار حساسی انجام می شود بهتر است قبل از هر چیز با افرادی که کاشت مژه انجام داده اند مشورت نمایید و نکات مهم درباره شرایط قبل و بعد از جراحی را بدانید.

توصیه های بعد از کاشت مژه

  • برای جلوگیری از خارش محل جراحی کاشت مژه ، بهتر است از کمپرس های سرد، پماد چشم و داروی ضد درد به توصیه پزشک استفاده کنید.
  • استفاده از چشم بند خواب برای جلوگیری از خارش ناگهانی در هنگام خوابیدن
  • بانداژ چشم را تا ۲۴ ساعت بعد از عمل باز نکنید.
  • چرب کردن مژه ها با روغن مژه
  • تا یک هفته بعد از عمل از آرایش کردن خودداری کنید و محل کاشت مژه را تمیز نگهدارید

از جمله مهترین و بهترین عمل ها و کارها در کلینیک ایران نوین میتوان به کارهای زیر اشاره کرد:

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

خدمات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X