کاشت مو ارزان و تضمینی با بالاترین تراکم

کاشت مو ارزان و تضمینی با بالاترین تراکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو

به برداشت مو با روش های SFIT ، FIT ، FUT و . . .  از ناحیه پر پشت سر که معمولا پشت گوش و میباشد را کاشت مو گویند. هراطلاعات دیگری درباره نحوه کاشت مو ، روشهای کاشت مو و ... در صفحه کاشت مو به صورت کامل توضیح داده شده است.

 

[caption id="attachment_20016" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption]

کاشت مو ارزان و تضمینی با بالاترین تراکم

کاشت مو یکی از قطعی ترین راه حل های کم پشتی مو و طاسی موی سر در آقایان و بانوان است. ریزش مو به علت های مختلف نظیر علل ژنتیکی، تغذیه نامناسب، اختلالات هورمونی، حفاظت و شستشوی غیر اصولی و ... می تواند رخ دهد. در صورتی که فرد با ریزش مداوم و پیوسته مو مواجه بوده و به عبارتی سرعت رشد مو کمتر از سرعت ریزش مودر سر  او باشد، نهایتاً به طاسی و کم پشتی مو دچار شده و چاره ای جز کاشت مو ندارد.

گزاف بودن قیمت کاشت مو،، بیماران متقاضی این عمل را افزایش داده است اما توجه به کیفیت یک آیتم مهم در این امر میباشد،یک نمونه مهم انتخاب کلینیک تخصصی کاشت مو است.

[caption id="attachment_19300" align="aligncenter" width="413"] کاشت ارزان مو[/caption]

کاشت مو ارزان در تهران

عمل زیبایی کاشت مو از جمله عمل های جراحی زیبایی است که به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. همچنین اغلب بیمه ها این عمل را جزو عمل های زیبایی دانسته اند و هزینه های درمان را پوشش نمی دهند. انتخاب پزشک متخصص مو که بر تمامی روش های تخصصی کاشت مو و ترمیم مو تسلط داشته باشد، به خودی خود پروسه ای چالش برانگیز است. به خصوص اگر هزینه و قیمت کاشت مو نیز یکی از فاکتورهای تعیین کننده در انتخاب پزشک متخصص برای فرد بیمار باشد.

این تصور غلط در بین بسیاری از افراد وجود دارد که اعتماد بر کاشت مو ارزان صحیح نمی باشد. اما در انتخابکلینیک پوست و مومناسب برای عمل زیبایی کاشت مو وپیوند مو، ابتدا باید معیارهای تخصصی، فنی و پزشکی و مراقبتی را در مورد این کلینیک در نظر گرفت و سپس با مقایسه هزینه های عمل با سایر کلینیک ها اقدام به انتخابی منطقی و به صرفه نمود.

در شهر تهران بسیاری از کلینیک ها به صرف نام و شهرت خود اقدام به انجام عمل کاشت مو با قیمت های بسیار گزاف نموده و هزینه های زیادی را برای بیمار ایجاد می کنند. در مقابل برخی از پزشکان عمومی و مراکز غیر تخصصی، با پیشنهاد قیمت های نازل، از کیفیت نتیجه کار می کاهند. بهترین کلینیک کاشت مو در تهران و ایران ، همواره بهترین کیفیت را با منطقی ترین قیمت های ممکن به بیماران و متقاضیان ارائه می دهد.

کاشت مو تضمینی

بهترین پزشک فوق تخصص کاشت مو به واسطه تجربه بالا و علم کافی در رشته تخصصی خود، همواره از نتیجه کار خود که دستیابی به بیشترین تراکم مو ممکن است، مطمئن می باشد. بنابراین با اطمینان بالا اقدام به انجام عملکاشت مو ارزان با منطقی ترین قیمت به صورت تضمینی برای بیماران خود می نماید. زیرا مراجعین بهترین کلینیک فوق تخصصی کاشت مو به اندازه ای زیاد هستند که کلینیک می تواند کاهش سود ناشی از ارائه قیمت های نازل و انجام کاشت مو ارزان را توسط تعداد بالای مراجعین و بیماران پوشش دهد.به طور قطع تعداد بالای مراجعین یک کلینیک نشان از اعتماد فوق العاده افراد به این کلینیک دارد.

توضیحات مهم درباره کاشت مو

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به : پیوند مو  ترمیم مو 
و همچنین برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X