شرایط کاشت مو اقساطی

شرایط کاشت مو اقساطی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو

به برداشت مو با روش های SFIT ، FIT ، FUT و . . .  از ناحیه پر پشت سر که معمولا پشت گوش و میباشد را کاشت مو گویند. هراطلاعات دیگری درباره نحوه کاشت مو ، روشهای کاشت مو و ... در صفحه کاشت مو به صورت کامل توضیح داده شده است.

شرایط کاشت مو اقساطی

یکی از معضلات درمان دائمی ریزش مو ، قیمت و هزینه عمل کاشت مو در کلینیک پوست و مو فوق تخصصی زیر نظر پزشک متخصص کاشت مو و ترمیم مو است. اغلب بدون داشتن آگاهی از انواع تخفیف کاشت مو و شرایط پرداخت هزینه عمل ترمیم مو ، از انجام این عمل منصرف می شوند.

[caption id="attachment_20016" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption]

در صورتی که انجام عمل کاشت مو اقساطی برای بسیاری از افراد حتی با درآمدهای معمول، این امکان را پدید آورده است تا بدون نگرانی از شرایط پرداخت هزینه عمل و صرفاً با توجه به نتیجه عمل به درمان قطعی و همیشگی طاسی موی سر خود بپردازند.

[caption id="attachment_18540" align="aligncenter" width="520"] شرایط کاشت مو اقساطی[/caption]

چگونه اقدام به کاشت مو اقساطی نماییم؟

امروزه تعداد مراکز انجام عمل کاشت مو بسیار زیاد شده است. چه بسا بسیاری از آن ها تخصص انجام این عمل را نداشته و همین امر سبب کاهش تعداد مراجعین آنها شده و در نتیجه چنین کلینیک هایی کاهش سود ناشی از تعداد کم بیماران خود را با پیشنهاد قیمت های گزاف و اخذ این مبالغ به صورت نقدی جبران می کنند.

در مقابل، مراکز معتبر و کلینیک های تخصصی پوست و مو، به دلیل تجربه بالا و تعداد زیاد متقاضیان مراجعه کننده به این کلینیک ها، امکانات بیشتری برای ارائه پیشنهادهای قیمتی و انواع شیوه های پرداخت به بیماران خود دارند. یکی از پیشنهاداتی که در این کلینیک ها مطرح می شود، انجام عمل کاشت مو اقساطی با شرایط پرداخت ویژه است که بی شک مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار می گیرد. بیماران می توانند با مراجعه به این کلینیک ها ضمن دریافت مشاوره رایگان از کلینیک، تقاضای عمل کاشت مو اقساطی را مطرح نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

[caption id="attachment_20010" align="aligncenter" width="600"] کاشت ابرو[/caption]

چرا کاشت مو اقساطی؟

به طور معمول عمل کاشت مو بسته به تعداد گرافت مورد نیاز و تراکم مو مطلوب و همچنین بانک مو فرد بیمار، چند جلسه به طول می انجامد. همچنین پس از مدت مشخصی که پزشک متخصص مو تعیین می کند، فرد باید برای ویزیت مجدد و کشیدن بخیه های پشت سر به کلینیک مراجعه نماید. بنابراین این امکان فراهم می شود تا بیمار بتواند در خلال انجام عمل کاشت مو طی هفته های متوالی،  هزینه عمل کاشت مو اقساطی خود را پرداخت نموده و به این ترتیب بار مالی کمتری را از انجام عمل کاشت مو متحمل شود.

توضیحات مهم درباره کاشت مو

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به : پیوند مو  ترمیم مو 
و همچنین برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X