بهترین دکتر لیزر موهای زائد در تهران و ایران

بهترین دکتر لیزر موهای زائد در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین دکتر لیزر موهای زائد در تهران و ایران

از جمله روش های موثر و پرکاربرد در زمینه ی  از بین بردن موهای زائد ، استفاده از دستگاه لیزر می باشد . با کمک دستگاه لیزر و مهارت بهترین دکتر لیزر موهای زائد و تاباندن اشعه ی لیزر به موهای زائد می توان به طور قابل توجهی موهای زائد را از بین برد ، نازک و کرک مانند نمود .

با توجه به مقاومت ریشه ی مو در افراد مختلف، جهت از بین بردن موهای زائد به ۶ تا ۱۰ جلسه یک ماهه لیزر درمانی ، نیاز خواهد بود .

لیزر درمانی موهای زائد در افراد دارای پوست روشن و موهای تیره هستند نتیجه ی مطلوب تری خواهد داشت ، زیرا اشعه ی لیزر با سوزاندن ریشه ی مو که دارای ملانین سیاه رنگ است ، سبب از بین رفتن مو می گردد ، در موی مشکی و پوست تیره رنگدانه ی ملانین وجود دارد که هر چه پوست روشن تر و مو تیره تر باشد ، لیزر موهای زائد نتیجه ی مطلوب تری خواهد داشت .

بهترین دکتر لیزر موهای زائد چه تخصصی دارد؟

بهترین دکتر لیزر موهای زائد باید دارای تخصص پوست و مو بوده و با گذراندن دوره های تخصصی ، نحوه ی تنظیم و استفاده از دستگاه های مختلف لیزر را آموزش دیده باشد .

یک متخصص لیزر موهای زائد باید قبل از شروع به جلسات لیزر برای بیمار ، سلامتی فرد را با آزمایشات لازم مورد  بررسی قرار داده و در صورت وجود اختلالات هورمونی و دیگر عواملی که لیزر درمانی را بی تاثیر می کند ، درمان های دارویی مناسب را تجویز نماید .

 به عنوان مثال افراد دارای کم کاری و پرکاری تیروئید و تخمدان پلی کیستیک با گذراندن دوره های کامل لیزر درمانی موهای زائد ، شاهد شروع مجدد رشد موهای زائد خواهند بود ، زیرا این عوامل تاثیر لیزر را در از بین بردن موهای زائد از بین خواهد برد .

یک پزشک متخصص و دارای مهارت لازم  در زمینه لیزر موهای زائد ، با بررسی و رصد میزان کاهش موهای زائد در هر جلسه تاثیر لیزر را در از بین بردن موهای زائد تحت نظر خواهد داشت .

دکتر لیزر موهای زائد باید میزان اشعه لیزر تابیده شده به موهای زائد را متناسب با پوست و مقاومت ریشه ی موی فرد تنظیم نماید .

متناسب با پوست و مقاومت موی فرد ، دکتر لیزر موهای زائد باید به انتخاب دستگاه لیزر مناسب اقدام نماید .

جهت انتخاب متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم در زمینه ی لیزر موهای زائد باید به مراکز و کلینیک های معتبر و تخصصی مراجعه نمود و از انجام جلسات لیزر درمانی در مراکز غیر معتبر و نزد پزشکان عمومی باید خودداری نمود . منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X