کاشت مو با وام بانکی

کاشت مو با وام بانکی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کاشت مو

به برداشت مو با روش های SFIT ، FIT ، FUT و . . .  از ناحیه پر پشت سر که معمولا پشت گوش و میباشد را کاشت مو گویند. هراطلاعات دیگری درباره نحوه کاشت مو ، روشهای کاشت مو و … در صفحه کاشت مو به صورت کامل توضیح داده شده است.

عمل کاشت مو با وام بانکی

عمل زیبایی کاشت مو به طور معمول تحت پوشش بیمه های خدمات درمانی قرار نمی گیرد. از سوی دیگر، هزینه عمل کاشت مو بسیار زیاد بوده و اغلب افراد توانایی پرداخت نقدی و یکجای این هزینه را ندارند و از همین رو ممکن است از انجام این عمل منصرف شوند.

[caption id="attachment_20016" align="aligncenter" width="600"] کاشت مو[/caption]

این در حالی است که برخی از بانک های مورد اعتماد و معتبر، طی قرارداد با کلینیک پوست و مو معتبر، اقدام به اختصاص وام کاشت مو و ارائه خدمات عمل کاشت مو با وام بانکی به متقاضیان محترم می نمایند. به این ترتیب بیماران می توانند به اعتبار بانک و در اقساط مناسب، هزینه عمل کاشت مو و ترمیم مو خود را در کلینیک پوست و مو معتبر بپردازند.

شرایط کاشت مو با وام بانکی

پیش از هرکاری، برای اطلاع از شرایط وام کاشت مو، کلینیک پوست و مو مورد اطمینان خود را انتخاب نمایید. سپس با پرسش از واحد مشاوره تخصصی کلینیک درباره بانک اعطا کننده وام، می توانید به شعب مختلف بانک مورد نظر در شهر خود مراجعه نموده و به صورت دقیق از شرایط کاشت مو با وام بانکی ، اعطای وام و بازپرداخت آن مطلع شوید.

به طور معمول این وام ها با شرایط آسان تری نسبت به سایر وام ها و با یک ضامن معتبر به متقاضی واگذار می شود. هدف از این کار، پوشش هزینه های عمل کاشت مو و تعدیل جنبه مادی درمان ریزش مو بوده تا افراد بیشتری بتوانند با استفاده از این عمل زیبایی و اعتماد به نفس از دست رفته را به خود بازگردانند.

با اختصاص وام کاشت مو به بیماران و متقاضیان بسیاری از افراد که دارای شغل کارمندی بوده یا درآمد متوسطی دارند نیز می توانند به عمل کاشت مو پرداخته و به این ترتیب وضعیت شغلی و اجتماعی خود را ارتقا داده و چه بسا درآمد بالاتری کسب نمایند.

[caption id="attachment_20021" align="aligncenter" width="342"] کاشت مو با وام بانکی[/caption]

چه کسانی متقاضی وام کاشت مو هستند؟

همانطور که مشخص است امروزه با توجه به تغذیه نادرست و عادات غلط غذایی و همچنین فرصت کمتر مردم برای حفظ و نگهداری صحیح مو، ریزش مو به شدت بین اقشار مختلف مردم شایع شده است. درمان ریزش مو در مراحل ابتدایی توسط داروهای تقویتی و کنترل کننده سرعت ریزش مو امکان پذیر است. اما در مراحل شدیدتر تنها راه درمان کم پشتی موی سر و طاسی، انتخاب عمل کاشت مو است. افرادی که به دلیل وضعیت شغلی و مادی خود امکان پرداخت یک باره تمام هزینه های کاشت مو را ندارند، می توانند با استفاده از وام کاشت مو از بانک های معتبر، فرصت داشتن موهایی پرپشت و چهره ای زیبا را از خود دریغ نکنند.

توضیحات مهم درباره کاشت مو

از دیگر خدمات کلینیک زیبایی ایران نوین میتوان به : پیوند مو  ترمیم مو 
و همچنین برای اطلاع از قیمت کاشت مو در کلینیک ایران نوین از لینک زیر اقدام نمایید :

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X