مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران و ایران

مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مراجعه به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران و ایران

از روش لیزر موهای زائد جهت از بین بردن موهای نواحی مختلف بدن و صورت استفاده می گردد . این روش موثر اگرچه موها را به طور ۱۰۰ درصد از بین نمی برد اما با کاهش ۷۰ تا ۸۰ درصدی موهای زائد و رضایت بالای متقاضیان ، توانسته به پرطرفدارترین روش کاربردی حذف موهای زائد تبدیل گردد. جهت دسترسی به پزشک متخصص ماهر و دارای تجربه ی کافی،  لازم است که فرد به بهترین کلینیک لیزر موهای زائد مراجعه نماید .

برخی موهای مقاومت بیشتری نسبت به موهای دیگر دارند و برخی موها نیز قابلیت رشد مجدد پس از لیزر درمانی را دارند ، از این رو همه ی موهای زائد در افراد با لیزر از بین نمی روند و با توجه به مقاومت ریشه ی مو ، کاهش درصد موها در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود .

علاوه بر مقاومت مو ، قدرت دستگاه و مهارت و تجربه ی پزشک متخصص در نتیجه ی نهایی لیزر موهای زائد تاثیرگذار خواهد بود .

لیزر چگونه به رفع موهای زائد کمک می کند؟

اشعه ی لیزر با تاثیر و تولید گرما در ملانین سیاه رنگ موجود در ریشه ی مو ، موجب سوزاندن ریشه ای مو گردیده ، لذا لیزر موهای زائد در افراد با پوست روشن و موی تیره پاسخ بهتری ایجاد خواهد نمود ، زیرا در افراد دارای پوست تیره ، امکان سوختگی و تغییر رنگ پوست وجود دارد .

طول موج تابیده شده به ریشه ی مو باید توسط پزشک با توجه به مقاومت مو و نوع پوست فرد تنظیم و به کار گرفته شود ، زیرا دستگاه های مختلف دارای قدرت های متفاوتی هستند که نیازمند به تنظیم شدن دارند .

هزینه رفع موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

بهترین مرکز تخصصی لیزر موهای زائد با به کارگیری پزشکان متخصص و دستگاه های پیشرفته ی لیزر ، در کمترین جلسات به صورت ایمن و بی خطر به رفع موهای زائد بدن پرداخته می شود  .

در چنین مراکزی ، قبل از شروع به لیزر درمانی موهای زائد ، وضعیت سلامت فرد با بررسی های دقیق مورد ارزیابی قرار می گیرد .

دریافت هزینه جلسات لیزر درمانی موهای زائد با توجه به نوع دستگاه و مهارت پزشک متخصص تعیین می شود و از دریافت هزینه های تحمیلی در چنین مراکزی ممانعت می گردد .

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد دارای کارنامه ای درخشان در این زمینه بوده و با سابقه چندین ساله در رابطه با جلسات موفق لیزر موهای زائد ، از رضایت بالای مراجعه کنندگان خود برخوردار بوده و همواره متقاضیان لیزر موهای زائد این مراکز رو به افزایش هستند .

با مراجعه به سایت های معتبر پزشکی ، دفاتر اطلاعات پزشکی و نیز استفاده از مشاوره های تلفنی و حضوری چندین مرکز ،  به مقایسه ی مراکز تخصصی لیزر موهای زائد پرداخت و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب نمود .

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X