راهکار دائمی از بین بردن موهای زائد بدن

راهکار دائمی از بین بردن موهای زائد بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 راهکار دائمی از بین بردن موهای زائد بدن 

از پرطرفدار ترین روش های رفع موهای زائد بدن ، روش لیزر موهای زائد می باشد ، تمامی موهای زائد در اثر لیزر از بین نمی روند ، زیرا برخی موها در برابر لیزر مقاوم بوده و برخی نیز قدرت رشد مجدد پس از لیزر را دارند ، با این وجود روش لیزر درمانی موهای زائد بهترین روش کاهش و از بین بردن موهای زائد است ، به طوری که آن دسته از موهایی که مقاوم هستند به صورت کرک و بسیار نازک در می آیند و فرد از این نظر راحتی بیشتری را احساس خواهد کرد .

از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر برای تمامی نواحی بدن مانند دست ها ، پاها ، زیر بغل ، کمر ، ناحیه تناسلی و... کاربرد دارد و تنها در مورد زنان باردار و شیرده توصیه می شود که لیزر موهای زائد بدن را به دوران پس از شیردهی موکول کنند .

در صورت وجود اختلالات هورمونی ، فرد ابتدا باید مشکلات هورمونی را برطرف سازد و سپس به لیزر درمانی موهای زائد بدن اقدام نماید ، زیرا موهای زائد بدن در اثر این اختلالات هورمونی ایجاد می شوند و با وجود چنین اختلالاتی ، لیزر درمانی موهای زائد کاری بیهوده و بی تاثیر خواهد بود .

افراد دارای پوست روشن و موی تیره نتیجه ی بهتری از لیزر درمانی موهای زائد بدست خواهند آورد ، زیرا امکان سوختگی و آسیب پوستی در افراد با پوست تیره بیشتر است  .

جلسات لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد در افراد مبتلا به لوپوس ، پورفیری ، افرادی که باتری در قلب خود دارند ، ممنوع است .

 با توجه به مقاومت مو ، جهت از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن به ۶ تا ۱۰ جلسه نیاز خواهد بود و در صورت عدم مشکلات هورمونی در فرد و با توجه به قدرت دستگاه لیزر ممکن است برخی نواحی بدن به بیش از ۱۰ جلسه لیزر درمانی نیاز داشته باشند .

تا یک ماه قبل از شروع جلسه لیزر ، نباید فرد موهای خود را به روش های مختلف از ریشه درآورد ، زیرا جهت تاثیرگذاری لیزر وجود ریشه ی مو لازم است .

بعد از جلسه ی لیزر ، با کرم های ضدالتهابی و ترمیمی می توان از سوزش ، خارش و قرمزی احتمالی جلوگیری کرد  .

جهت دستیابی به نتیجه ی مطلوب از لیزر موهای زائد بدن ، باید به مراکز و کلینیک پوست و مو تخصصی و یک پزشک متخصص با تجربه و دارای مهارت لازم در زمینه ی لیزر موهای زائد مراجعه نمود .

هرگز فریب تبلیغات کذب افراد سودجو را که با وعده ی دریافت هزینه کمتر با روش های غیر استاندارد موجب آسیب های شدید پوستی در افراد می گردند ، نخورید .

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X