از بین بردن موهای زائد برای همیشه

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

همواره از بین بردن موهای زائد برای افراد در سنین مختلف ، بخصوص خانم ها یک دغدغه ی همیشگی بوده است ، اگر چه می توان با روش هایی مانند ، موم و بند انداختن ، تراشیدن ، حتی پودرهای موبر و ... موهای زائد را از بین برد اما تمامی این روش ها موقتی و ناپایدار بوده و فرد مجددا و به طور مرتب باید به فکر از بین بردن موها زائد باشد .

جهت از بین بردن موهای زائد ، روش استفاده از لیزر بسیار موثر خواهد بود ، اگر چه در تبلیغات این نوع درمان موهای زائد به رفع دائمی و همیشگی موهای زائد یاد می شود ، اما این مسئله واقعیت نداشته و با روش لیزر موهای زائد نمی توان همه ی موها را به طور ۱۰۰ درصد از بین برد ، بلکه روش لیزر درمانی موهای زائد در کاهش ۸۰ تا ۹۰ درصدی موها موفق خواهد بود و موهای باقی مانده نیز بسیار نازک و کرک مانند خواهند شد ، به طوری که فرد از نتیجه ی جلسات لیزر موهای زائد خود بسیار راضی خواهد بود .

دستگاه های لیزر متفاوتی جهت لیزر موهای زائد وجود دارد که هر کدام دارای قدرت و تاثیر متفاوتی هستند ، دستگاه لیزر الکساندریت با سازگاری و تاثیر بر انواع پوست و مو از بهترین دستگاه های پیشرفته ی لیزر موهای زائد محسوب می شود .

لیزر موهای زائد

فرد با مراجعه به مراکز و کلینیک پوست و مو معتبر ، سلامت او توسط متخصص با انجام آزمایشات و بررسی های لازم مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت صحت سلامت او ، جلسات لیزر درمانی موهای زائد شروع خواهد شد .

لیزر موهای زائد در افراد مبتلا به اختلالات هورمونی مانند ؛ کم کاری و پرکاری تیروئید ، تخمدان پلی کیستیک و ... بی تاثیر خواهد بود ، لذا در صورت مشخص شدن این مشکلات هورمونی ، افراد ابتدا باید مورد درمان قرار گیرند و پس از آن اقدام به لیزر موهای زائد خود نمایند.

با توجه به نوع پوست و ضخامت موی فرد ، جلسات لیزر موهای زائد بین ۶ الی ۱۰ جلسه ، با فاصله ی یک ماهه خواهد بود .

لیزر موهای زائد در افراد با پوست روشن و موی تیره و ضخیم نتایج بهتری را حاصل خواهد نمود ، زیرا اشعه ی لیزر با جذب توسط ملانین سیاه رنگ موجود در ریشه ی مو ،سبب سوزاندن آن می گردد که در پوست های تیره نیز وجود ملانین سبب جذب اشعه ی لیزر و سوزاندن آن می گردد ، لذا در افراد با پوست روشن و موی تیره بدون سوختگی و تغییر در رنگ پوست ، به طور موفقیت آمیزی لیزر ، ریشه ی موهای زائد را سوزانده و از بین می برد .

پس از جلسه ی لیزر ، به دلیل حساسیت پوست باید از ضدآفتاب مناسب استفاده نمود و از قرار گیری طولانی مدت در معرض آفتاب باید خودداری کرد .

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X