مزیت IPL بر سایر روش های حذف موهای زائد

مزیت IPL بر سایر روش های حذف موهای زائد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزیت IPL بر سایر روش های حذف موهای زائد

حذف موهای زائد همواره مورد توجه زنان و مردانی بسیاری قرار دارد ، به روش های مختلف می توان موهای زائد را از میان برداشت ، اما از بین بردن دائمی آنها بیشتر از هر مسئله ی دیگر مهم می باشد . از جمله روش های موثر جهت از بین بردن موهای زائد ، استفاده از دستگاه IPL است که به کمک آن می توان طی تعداد جلسات لازم موهای زائد بدن را از میان برداشت . اغلب افراد به دلیل مزیت IPL که از نظر هزینه بر سایر روش های حذف موهای زائد دارد، به انتخاب آن می پردازند.

مزیت IPL بر سایر روش ها چیست؟

دستگاه IPL ، یعنی سیستم نور شدید پالسی که با فلش لامپ های زنون خود اثرات مختلفی را بر ساختارهای پوست ایجاد می کند و با استفاده از این روش می توان موهای زائد بدن را از بین برد .

به کمک دستگاه IPL علاوه بر از بین بردن موهای زائد می توان لک ها و جای جوش های سطحی صورت را نیز محو نمود .

دستگاه IPL ، همانند لیزر ، ملانین سیاه رنگ موجود در فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد و ایجاد حرارت به وسیله ی نور مرئی لامپ های زنون موجب تخریب و از بین رفتن پیاز موهای زائد می گردد .

آی پی ال ، لیزر نبوده اما تاثیر و کارایی آن مشابه لیزر می باشد و کم عارضه ترین دستگاه رفع موهای زائد در همه ی نژادها و حتی نژاد ایرانی می باشد .

به کمک دستگاه IPL ، می توان موهای زائد مناطق وسیع بدن را از بین برد .

مزیت IPL بر روش هایی مانند حذف موهای زائد این است که هزینه دستگاه IPL جهت ار بین بردن موهای زائد هزینه پایین تری دارد اما به تعداد جلسات بیشتری نسبت به لیزر موهای زائد نیاز دارد .

دستگاه IPL ، اثرات کمتر و عوارض بیشتری نسبت به لیزر داشته و جهت از بین بردن موهای زائد در افراد دارای پوست هایی روشن و موی تیره مناسب می باشد .

نتیجه حاصل از دستگاه IPL ، نسبی بوده و تنها مزیت آن نسبت به لیزر ، هزینه کمتر آن می باشد . منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X