بهترین مرکز IPL برای حذف موهای زائد

بهترین مرکز IPL برای حذف موهای زائد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین مرکز IPL برای حذف موهای زائد

آی پی ال ،مخفف کلمات intense pulse light به معنی سیستم نور شدید پالسی است که به اشتباه لیزر موهای زائد نامیده می شود . در این روش به منظور جوانسازی پوست و درمان عوارض مختلف پوست ، حرارت حاصل از نور مرئی متمرکز شده ای به لایه ی زیرین پوست ( درم ) انتقال داده می شود و با کنترل طیف وسیعی از طول موج های این دستگاه می توان آنها را در جهت ایجاد تاثیرات مورد نظر به کار گرفت . در بهترین مرکز IPL ، از این روش موثر در جهت جوانسازی پوست و رفع عوارض مختلف پوست استفاده می شود.

کاربردهای روش IPL

روش IPL ، کاربردهای فراوانی دارد که عبارتند از :

● رفع موهای زائد کل بدن

● درمان چروک های ریز و سطحی

● ترمیم جای جوش

●درمان آکنه های ملتهب

● رفع منافذ باز پوست

● درمان لک ها و آسیب های پوستی ناشی از آفتاب

● روزاسه

● تالنژکتازی

بهترین مرکز IPL جهت حذف موهای زائد

از آنجا که جهت بهره گیری از درمان های متعدد به روش IPL،  دستگاه آن نیاز به تنظیمات استانداردی دارد ، لازم است به مراکز و کلینیک معتبری که از پزشکان متخصص و دارای مهارت لازم و آشنا با روش IPL هستند ، مراجعه کرد .

بهترین مرکز IPL ، از دستگاه های به روز ، مجهز و مطابق با استاندارد جهانی پزشکی جهت از بین بردن موثر موهای زائد استفاده می کند .

در مراکز برتر حذف موهای زائد به روش IPL  ، قبل از اقدام به شروع جلسات درمان ، سلامت فرد با بررسی و آزمایشات لازم مورد ارزیابی قرار می گیرد ، زیرا در صورت وجود اختلالات هورمونی روش IPL در حذف موهای زائد بی تاثیر خواهد بود .

بررسی روند از بین رفتن موهای زائد  و تاثیرات روش IPL بر روی پوست و سلامت فرد طی جلسات درمانی توسط پزشک متخصص پوست و مو ، از جمله ویژگی های یک مرکز معتبر در زمینه حذف موهای زائد به روش IPL است .

رضایت بالای مراجعه کنندگان استفاده کننده از دستگاه IPL و تاثیر روش به کار گرفته با کمترین عوارض در حذف موثر موهای زائد طی جلسات استاندارد ،از جمله ویژگی کلینک های برتر حذف موهای زائد به روش آی پی ال می باشد که به طور دقیق تاثیرات روش به کار گرفته را مورد بررسی قرار می دهند . منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X