از بوتاکس جوانسازی پوست چه می دانید

از بوتاکس جوانسازی پوست چه می دانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

از بوتاکس جوانسازی پوست چه می دانید

پوست جوان و شاداب به فرد در هر سنی حس خوشایند زیبایی و اعتمادبنفس بالایی می دهد ، با بالا رفتن سن ، آثارپیری که همان چین و چروک های متعدد در نواحی مختلف بدن و صورت هستند ، نمایان می شود، این چین وچروک های مزاحم تنها در سنین بالا ظاهر نمی شوند ، امروزه به دلایل مختلف شاهد آثار پیری زودرس در جوانترها نیز هستیم . اگر از جمله افرادی می باشید که درصدد برطرف نمودن این چروک ها برآمده اید ، یکی از راه های ایمن و کم عارضه استفاده از روش درمانی بوتاکس جوانسازی پوست می باشد.

[caption id="attachment_19501" align="aligncenter" width="462"] جوانسازی با بوتاکس[/caption]

چگونه بوتاکس به جوانسازی پوست کمک می کند؟

تزریق بوتاکس برای  جوانسازی پوست به دلیل اثرات ویژه ی آن به یکی از محبوبترین روش های درمانی از سال ۲۰۰۰ تا کنون تبدیل شده است.

نتیجه گیری سریع و کم عارضه ی بودن تزریق بوتاکس آن را نسبت به روش جراحی با رشد روز افزونی مواجهه کرده است.

با کمک تزریق بوتاکس می توان چروک نواحی اطراف چشم ،بالای بینی ،بین ابرها ، خطوط پیشانی ، خط خنده ، چروک دست ها و گردن را به راحتی از میان برداشت.

در این روش درمانی ماده ی بوتاکس توسط سوزن های بسیار ریز و مخصوص به ناحیه مورد نظر تزریق و باعث فلج شدن عضله ی آن می گردد.

تزریق بوتاکس در نواحی داری چروک ، باعث می گردد تا عصب عظله ی بیش از حد فعال  دچار فلج شدگی موقت گردد و  چروک برطرف گردند.

تأثیر و ماندگاری تزریق بوتاکس

تاثیر بوتاکس موقتی بوده و به دلیل رضایت مندی بالا ، مصرف کنندگان بعد از تزریق اول برای تکرار جلسات تزریق به مراکز تخصصی پوست مراجعه می کنند.

پس از تزریق بوتاکس و گذشت دو هفته از آن ، فرد تا ۱۰ سال جوان تر می گردد.

سه تا چهار ماه پس از تزریق اول ، تزریق دوم برای مصرف کننده می تواند تکرار شود که در افراد مختلف این مدت زمان با توجه به سیستم بدنی هر فرد متفاوت است.

روش تزریق بوتاکس یک روش راحت و غیرتهاجمی می باشد ، در صورتی که انجام آن در مراکز تخصصی پوست توسط پزشک معالج صورت پذیرد، فرد با اطمینان می تواند از نتیجه ی کار راضی باشد.

زنان باردار و شیرده ، بیماران قلبی ، روانی ،عصبی - عضلانی و کودکان نباید از این روش درمانی استفاده نمایند.

از تزریق ماده ی بوتاکس ارزان قیمت و نامرغوب شدیدا پرهیز کنید.

بوتاکس مرغوب گران قیمت است ، به خاطر هزینه ی کمتر زیبایی خود را به خطر نیندازید.

[caption id="attachment_19507" align="aligncenter" width="452"] تزریق بوتاکس[/caption]

چه افرادی نمی توانند به تزریق بوتاکس بپردازند؟

افرادی که سابقه ی مصرف آنتی بیوتیک دارند باید قبل از اقدام به تزریق بوتاکس، پزشک خود را در جریان بگذارند.

افراد با زمینه و سابقه ی حساسیت نباید بوتاکس تزریق کنند.

مهم ترین نکته در تزریق بوتاکس مصرف ماده ی اصل در مراکز تخصصی پوست توسط پزشک متخصص است تا فرد نتیجه ی مطلوب از آن را به خوبی کسب نماید.

در جوانسازی پوست از روشهای غیر جراحی و تنها از روشهای زیبایی استفاده میگردد. جوانسازی پوست با بوتاکس کمکی عالی برای دوباره جوانسازی پوست صورت می باشد و البته علاوه بر جراحی از متداول ترین روشهای مراقبت از پوست برای بهبود ظاهری پوست می باشد.

کنترل مقدار و میزان توکسین قبل از تزریق بسیار ضروری است.در مناطق اطراف دهان تزریق واحد در عضله اشتباه و یا بخشی از ماهیچه به اشتباه منجر به نارضایتی بیمار می گردد. در جوانسازی پوست برای اولین تزریق بهتر است از دوزهای پایین استفاده شود ولی برای پوست های آسیب دیده در صورت نیاز از دوز بالاتر می توان استفاده کرد . در پوست های با آسیب پذیری کم تر استفاده از دوز بالا عوارض شدیدی بهمراه دارد. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X