4 درمان قطعی برای جوان سازی صورت

4 درمان قطعی برای جوان سازی صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

درمان جوان سازی صورت

با توجه به تکنولوژی مدرن مراقبت از پوست صورت، اثرات پیری روی پوست ناشی از وراثت، سبک زندگی و عوامل محیطی دیگر نباید به عنوان دائمی پذیرفته شود. امروزه بسیاری از گزینه های جوان سازی صورت برای افرادی که می خواهند چروک ها و خطوط ریز صورت را کاهش دهند، مشکلات پوستی مانند آکنه را با رژیم مراقبت های پوستی درمان کنند و خود را به یک ظاهر طبیعی و سالم برسانند، وجود دارد.

درمان آکنه توسط نورآبی

برای درمان آکنه باکتری هایی که باعث آکنه می شود را هدف قرار می دهد.  این درمان مبتنی بر نور به مدت چندین هفته تجویز می شود. به طور متوسط آکنه هایی وجود دارد که به سایر روش های مراقبت از پوست پاسخ نداده است. نور آبی رنگ به ندرت باعث عوارض جانبی می شود و به پوست آسیب نمی رساند.

پوست شیمیایی

پوست شیمیایی یک روش مراقبت پوستی محبوب است که در آن از یک راه حل شیمیایی برای پوست صورت استفاده می شود. پوست های شیمیایی، پوست را از طریق برداشتن لایه های بالای پوست به منظور کاهش آسیب آفتاب، پالایش ناخالصی و چین و چروک استفاده شده و منافذ پوست را بهبود می بخشد. پودر های شیمیایی با توجه به مواد تشکیل دهنده آن ها و قدرت خواص لایه برداری آن ها متفاوت هستند. پالیز های نوری توسط یک پزشک متخصص آموزش داده می شوند تا به پوست طراوت بخشند. پودر های قوی تر نیاز به یک پزشک متخصص برای استفاده دارند، زیرا پوست را به عمق بیشتری برای کاهش چین و چروک و خطوط لایه برداری می کند.

لیزر پوست

لایه برداری پوست، لایه های بیرونی پوست را که آسیب دیده و یا ناهمواری رنگ دارد را از بین می برد. روش لایه برداری پوست لیزر باعث تولید کلاژن و سلول های پوستی جدید در لایه های زیرین پوست می شود. لایه برداری پوست برای از بین بردن یا کاهش چین و چروک و خطوط روی صورت و گردن نیز استفاده می شود. با این روش می توان رنگ های روشن، صافی و حتی یکنواختی رنگ را به دست آورد.

سفتی پوست لیزر

سفتی پوست لیزر یک درمان پیشرفته چین و چروک است که از نور مادون قرمز برای سفت کردن پوست بدون جراحی استفاده می کند. نور لیزر به لایه هایی که در زیر سطح پوست قرار دارند، حرارت می بخشد و باعث تحریک تولید کلاژن می شود. بسیاری از بیماران این روش را جایگزین مناسبی برای روش های سنتی می دانند زیرا نیازی به بیهوشی نیست و بدون خرابی پوست انجام می گیرد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X