چه انتظاری از کلینیک میکرونیدلینگ داریم؟

چه انتظاری از کلینیک میکرونیدلینگ داریم؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کلینیک میکرونیدلینگ

آیا شما به دنبال راهی برای کاهش خطوط و چین و چروک های صورتتان هستید؟ یا می خواهید بافت پوست خود را بهبود ببخشد؟ درمان میکرو نیدلینگ منحصر به فرد کلینیک میکرونیدلینگ ما می تواند درمان مناسبی برای شما باشد.

درمان میکرونیدلینگ کلینیک ما روشی با حداقل تهاجم و بدون درد است. این یک درمان بسیار موثر و پیشرفته پوست است که برای جوان سازی کامل پوست، کاهش پیری و کاهش اسکار مورد استفاده قرار می گیرد. از درمان میکرو نیدلینگ پیشرفته می توان برای هر قسمت از بدن استفاده کرد و نتایج فوق العاده ای را بر روی صورت، گردن، گردن، دست ها و شکم به دست آورد. نتایج حاصل از میکرو نیدلینگ کلینیک ما قابل مقایسه با روش های تهاجمی مانند لیزر جوانسازی پوست می باشد.

میکرو نیدلینگ چیست؟

میکرو نیدلینگ که با عنوان تحریک کلاژن سازی پوست نیز شناخته می شود، روشی با حداقل تهاجم است و در آن از یک دستگاه با ۱۹۲ سوزن ریز استفاده می کند تا سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد نمایند. سوراخ های کوچک ایجاد شده توسط سوزن موجب واکنش و بهبودی طبیعی پوست می شوند که باعث تقویت بازسازی سلولی، فعالیت فیبروبلاستی و تولید کلاژن و الاستین می شود و این باعث می شود که پوست سالم تر، نرمتر و جوانتر به نظر آید.

چه نوع مشکلات پوستی با میکرو نیدلینگ درمان می شوند؟

درمان های میکرو سوزنی برای درمان مشکلات پوستی بسیار موثر است: -   خطوط و چین و چروک -   رنگدانه، خورشید و نقاط سن -   کاهش اندازه منافذ پوست -    کاهش زخمها از جمله زخم های آکنه قبل از انجام روش میکرو نیدلینگ شما باید به دفتر ما برای مشاوره رایگان وارد شویددر طول این مدت، وضعیت پوست شما را ارزیابی می کنیم، برنامه ای برای درمان شما ارائه می دهیم. از شما ممکن است خواسته شود تا یک هفته قبل از درمان استفاده از برخی محصولات صورت را قطع کنید و از قرار گرفتن در معرض آفتاب جلوگیری کنید. در روز انجام این کار، شما با صورتی که تمیز و بدون آرایش است، وارد کلینیک میکرونیدلینگ خواهید شد. ما از یک کرم بی حس کننده موضعی استفاده کرده و حدود ۳۰ دقیقه اجازه می دهیم تا به پوست نفوذ کند. پس از آن ما روند فرایند میکرو نیدلینگ را آغاز خواهیم کرد.

 پس از روش میکرو نیدلینگ پوست شما قادر به جذب بهتر مواد مغذی و عوامل اصلاح کننده خواهد بود و پوست شما در مسیر سلامت مطلوب قرار می گیرد

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X