آشنایی با بهترین متخصص جوانسازی پوست

آشنایی با بهترین متخصص جوانسازی پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آشنایی با بهترین متخصص جوانسازی پوست

چهره ی جوان وسالم می تواند تاثیر قابل توجهی روی دیگران داشته باشد. در حالی که اکثر مردم به قضاوت دیگران از روی ظاهرشان اعتراف نمی کنند، اما واقعیت این است که در اولین دیدار با شما تحت تاثیر چهره تان قرار می گیرند! داشتن چهره ای جذاب باعث ایجاد اعتماد به نفس شده و یک مزیت فوق العاده در تعاملات شخصی و حرفه ای محسوب می شود. بهترین روش برای تعیین این که کدام گزینه جوان سازی چهره برای شما مناسب تر است باید حتما با پزشک متخصص جوانسازی پوست خود مشورت کنید. از روش های جوان سازی پوست می توان به موارد زیر اشاره کرد .

گزینه های جوان سازی پوست

  • بوتاکس

این روش جوان سازی پوست، دارای حداقل تهاجم است و می تواند علائم پیری را به صورت موقت بهبود بخشد.

  • فیلرها یا پر کننده ها

از دیگر روش های جوانسازی پوست، تزریق ژل برای رفع چین و چروک ها و خطوط صورت می باشد.

  • جوان سازی پوست با انتقال چربی

یکی از عواقب فرایند پیری، از دست دادن حجم صورت است. وقتی این قضیه با چین و چروک ترکیب می شود می تواند احساس پیری بیشتری را به شما القا کند. خوشبختانه با انتقال چربی می توانید حجم از دست رفته پوست صورتتان را باز سازی کنید.

  • لیفتینگ صورت

پیری بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است. همان طور که پا به ۵۰ – ۴۰ سالگی می گذارید پوست صورت شما سفت و خشن شده و انعطاف پذیری خود را از دست می دهد و این باعث افزایش چین و چروک ها می گردد. اگر می خواهید این علائم پیری را تغییر دهید و ظاهری جوان برای خودتان بسازید، ما لیفتینگ صورت را به شما پیشنهاد می دهیم.

  • لیزر

آیا می خواهید پوست خود را جوان تر کرده و پوستی لطیف تر و بدون چین و چروک داشته باشید؟ لایه برداری پوست با لیزر یک روش محبوب با نتایجی چشم گیر است. پزشکان با استفاده از لیزر می توانند به جوانسازی پوست شما کمک نمایند.

همانطور که دیدید، انتخاب های مختلفی برای جوانسازی پوست در دسترس هستند، اما شما برای استفاده از هر کدام از آنها، حتما باید به یک پزشک متخصص جوانسازی پوست مراجعه کنید. دلایلی زیادی برای انتخاب یک دکتر خوب و آموزش دیده و ماهر برای درمان زیبایی وجود دارد . اولین و مهم ترین دلیل، اعتماد است. هنگامی که دکتری شناخته شده را انتخاب می کنید می توانید مطمئن باشید که درمان هایی که دریافت خواهید کرد از طرف FDA تایید شده است . به همین دلیل می توانید به پزشکتان اطمینان کرده و برای به دست آوردن نتایجی فوق العاده امیدوار باشید .

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X