آیا راهی برای جوانسازی پوست شکم وجود دارد؟

آیا راهی برای جوانسازی پوست شکم وجود دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانسازی پوست شکم

آیا راهی برای خلاص شدن از ترک های روی شکم وجود دارد؟

اغلب ترک هایی روی پوست شکم وجود دارد اما وقتی این علائم قابل مشاهده می گردند، کمی چالش بر انگیز خواهند شد و ممکن است برای بسیاری از بانوانی که می خواهند لباس های زیبا و دلخواهشان را با اعتماد به نفس بپوشند، مشکل ساز باشند. اگر پوست شکم شما هم دارای ترک می باشد، من برایتان خبر هیجان انگیزی دارم. در حال حاضر، می توان با استفاده از تکنیک ها و فن آوری های مختلفی، این مشکل را حل نمود. جوانسازی پوست شکم و از بین بردن ترک های شکم با استفاده از لیزر، یک روش بسیار خوب است.

یک لیزر جدید معرفی شده است که می تواند پوست شکم شما را سفت کرده و بهبود بخشد و علائم کشیدگی پوست را از بین ببرد. این درمان برای اولین بار در یکی از کلینیک های کانادا مورد استفاده قرار گرفته است.

[caption id="attachment_1760" align="aligncenter" width="500"] روش های مناسب جوانسازی پوست شکم[/caption]

این لیزر چگونه کار می کند؟

انواع مختلفی از لیزرها وجود دارند که هر یک از آن ها عمق و سطح متفاوتی از انرژی را ارائه می دهند. لیزری به نام ابریوم یاگ موجب تخریب سطحی پوست می شود. اساسا سوراخ های میکروسکوپی را در پوست ایجاد می کند و باعث می شود پوست به لایه های خرد شده تبدیل شود. هدف از این آسیب بهبود پوست است؛ چرا که باعث می شود بدن کلاژن تولید کرده و پوست را سفت کند. این لیزرها می توانند با عمقی کافی پوست را تخریب کرده و تاثیر شگفت انگیزی بر روی ترک های پوستی بگذارند.

انجام این عمل چه حسی دارد؟

در بخشی از درمان گرمای خفیفی را احساس خواهید کرد. کرم بی حس کننده برای تضمین راحتی شما، به منطقه درمان اعمال خواهد شد. پس از درمان، تا یک الی دو روز در پوست خود احساس آفتاب سوختگی خواهید کرد.

آیا خطری هم وجود دارد؟

تنها خطر التهابات پوستی وجود دارد که معمولا موقتی هستند و در مدت ۸ تا ۱۰ ماه به طور کامل حل می شوند. اگر منطقه درمان بلافاصله بعد از عمل در معرض نور خورشید قرار گیرد، ممکن است عوارض آن دائمی شود.

در طول سال ها ما به طور مداوم در راستای بهبود و تقویت پوست شکم و بهبود علائم کشش آن کار کردیم. سفت شدن و جوانسازی پوست شکم و بهبود ترک و چین و چروک های آن می تواند زندگی زنان را در تمام سنین تغییر دهد و این باعث خرسندی ماست تا شادی را در چهره زنان ببینیم.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X