کلینیک میکرونیدلینگ در سعادت آباد

کلینیک میکرونیدلینگ در سعادت آباد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

کلینیک میکرونیدلینگ در سعادت آباد

داشتن پوستی شاداب و عاری از هرگونه لک و جای جوش به فرد اعتماد به نفس بالایی می بخشد ، چهره ی درخشان و شفاف زیبایی فرد را دو چندان می کند و بر روحیه ی فرد بسیار تاثیرگذار است. در گذر زمان و با بالا رفتن سن ، تیرگی ، جای جوش و ضخیم شدن پوست در چهره نمایان می گردد ، با روش های تخصصی و علمی ساده به طور موثری می توان جوانی و شادابی را به پوست برگرداند و از داشتن پوستی سالم و زیبا لذت برد. یکی از این شیوه های جوان سازی پوست میکرونیدلینگ است که در کلینیک میکرونیدلینگ در سعادت آباد و مراکز تخصصی پوست توسط پزشک زیبایی برای ترمیم ساختارهای آسیب دیده ی پوستی صورت می پذیرد .

مزایای جوانسازی پوست به روش میکرونیدلینگ

به کمک روش میکرونیدلینگ ظاهر و عملکرد پوست بهبود می یابد به طور شگفت انگیزی پوست ترمیم می گردد.

عارضه های پوستی چون ؛ جای زخم ، جای سوختگی های قدیمی ، ترک های ناشی از بارداری یا چاقی و لاغری با روش میکرونیدلینگ برطرف شده و در نتیجه جوان سازی پوست حاصل می گردد.

ماده ی کلاژن که باعث جوانی و شادابی پوست می گردد ، در لایه های عمیق تر پوست ساخته می شود ، از این رو دستگاه میکرونیدلینگ با ایجاد سوراخ های بسیار ریز در سطح لایه ای که کلاژن وجود دارد باعث تحریک و فعال شدن عمل کلاژن سازی شده که در نهایت این امر نیز سبب جوان سازی پوست می گردد.

از روش میکرونیدلینگ در درمان چین و چروک های پوستی ،افتادگی یا شل شدگی پوست ،  اسکارهای ناشی از اعمال جراحی قبلی ، سوختگی و عفونت ها نیز استفاده می شود.

از آنجا که عمق نفوذ سوزن های دستگاه میکرونیدلینگ نسبت به دیگر روش های جوان سازی پوست مانند لیزر درمانی و لایه برداری  بیشتر است ، روند کلاژن سازی و بازسازی پوست بهتر و موثرتر از دیگر روش ها صورت می پذیرد.

کاربرد روش میکرونیدلینگ به دلیل سالم ماندن لایه ی اپیدرم پوست که نقش محافظت کننده ی پوست را برعهده دارد در فصول گرم سال به خاطر اشعه مضر فرا بنفش ،  مانند دیگر روش های جوان سازی پوست با محدودیتی روبرو نیست.

دوره ی نقاهت و قرمزی پوست در روش میکرونیدلینگ نسبت به دیگر روش ها بسیار کوتاه بوده ، بطوری که تا دو روز بعد برطرف می گردد.

مزایای کلینیک میکرونیدلینگ سعادت آباد

یکی از مراکز تخصصی واقع در منطقه سعادت آباد تهران که دارای کادری مجرب و باسابقه در زمینه ی میکرونیدلینگ پوست هستند ، کلینیک ایران نوین شعبه ی این منطقه می باشد.

با مراجعه به آدرس این کلینیک میکرونیدلینگ در سعادت آباد و مشاوره ی حضوری با کارشناسان این رشته ، به راحتی می توانید از متخصصین زیبایی با بهترین امکانات و تجهیزات بهره مند شوید.

آدرس شعبه ی کلینیک ایران نوین در سعادت آباد :

سعادت آباد ، اتوبان یادگار امام جنوب ، نرسیده به فرحزاد ، خیابان ایثارگران شمالی ، نبش البرز ۵ ، کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین منیع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X