بهترین متخصص میکرونیدلینگ صورت و بدن

بهترین متخصص میکرونیدلینگ صورت و بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

 بهترین متخصص میکرونیدلینگ صورت و بدن

از جمله روش های نوین ترمیم و درمان چین و چروک ، اسکار و ترک های پوستی که یک ابتکار جدید نیز محسوب می شود ، روش میکرونیدلینگ است. روش میکرونیدلینگ که به آن درمان کلاژن سازی نیز گفته می شود ، روشی غیرتهاجمی جهت پاکسازی و ترمیم پوست صورت و بدن است که توسط متخصص میکرونیدلینگ انجام می شود.

در این روش مکانیکی به کمک سوزن های بسیار ریز ، تولید کلاژن طبیعی در زیر پوست تحریک شده و در نهایت سبب شادابی ، رفع چروک ها و خطوط ریز ، ترک های پوستی ، افتادگی پوست ، بستن منافذ و حفره ها ، ترمیم جای زخم ، جای آکنه و اسکارهای پوست می گردد.

از متخصص میکرونیدلینگ چه انتظاری داریم؟

 در مراکز تخصصی ، پزشک معالج بعد از ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ی مورد نظر ، یک لایه ی ژل مرطوب کننده قرار می دهد  و با فشار قلم مخصوص میکرونیدلینگ سوراخ های روی پوست و در عمق اپیدرم ایجاد می کند و قلم را  به آرامی حرکت می دهد  تا کل ناحیه ی مورد نظر توسط هزاران سوراخ میکروسکوپی مورد تحریک کلاژن واقع گردد ، این کار ممکن است چیزی حدود نیم ساعت زمان ببرد و نتیجه ی نهایی آن طی چند روز تا چند هفته نمایان خواهد شد.

با کمک روش میکرونیدلینگ به دلیل ایجاد منافذ میکروسکوپی در پوست اثربخشی و نفوذ ترکیبات فعال موجود در داروهای موضعی به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد که در نتیجه گردش خون و تولید کلاژن جدید را نیز به دنبال خواهد داشت .

پاکسازی و ترمیم تمام نواحی صورت و بدن با استفاده از روش میکرونیدلینگ نسبت به دیگر روش ها پاکسازی و ترمیم پوست کم هزینه تر خواهد بود که حتی برای نواحی حساسی چون اطراف چشم ها ، دهان و گردن نیز می توان از آن استفاده نمود.

نتایج استفاده از روش میکرونیدلینگ برای صورت و بدن

پس از استفاده از روش میکرونیدلینگ ، پوست صاف تر و درخشان تر می گردد ولی تاثیر نهایی به چند ماه زمان نیاز دارد.

 روش میکرونیدلینگ در مقایسه با لیزر درمانی  محدودیت رنگ پوست وجود ندارد در نتیجه لک و تیرگی در انواع پوست ها ایجاد نخواهد کرد.

انجام روش میکرونیدلینگ فقط در مراکز تخصصی پوست و زیبایی توسط پزشک متخصص می تواند صورت پذیرد زیرا این روش یک متد  تخصصی بوده و نیازمند به اعمال شیوه ی اصولی و استاندارد آن توسط متخصص زیبایی می باشد .

از جمله بهترین افراد متخصص میکرونیدلینگ صورت و بدن در تهران ، می توان به متخصص این شیوه از روش های زیبایی در کلینیک ایران نوین اشاره نمود .

متخصص میکرونیدلینگ کلینیک ایران نوین با دستگاه پیشرفته و با روش های اصولی و استاندارد به پاکسازی و ترمیم پوست های آسیب دیده صورت و بدن مراجعه کنندگان می پردازد.

کلینیک ایران نوین با گردآوری کادری مجرب و حرفه ای در زمینه های مختلف جراحی ها و روش های زیبایی بخصوص میکرونیدلینگ صورت و بدن همواره توانسته با درصد بسیار بالایی رضایت مراجعه کنندگان خود  به دست آورد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X