بهترین پزشک متخصص تزریق ژل در تهران و ایران

بهترین پزشک متخصص تزریق ژل در تهران و ایران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک متخصص تزریق ژل در تهران و ایران

در حالی که ارقام رسمی هنوز در دسترس نیستند، گفته شده که در سال ۲۰۱۴ بیش از ۶۰۰ میلیون دلار صرف درمان های غیر تهاجمی مانند ژل های تزریقی، تزریق های ضد چین و چروک و دیگر درمان های پوستی جهت جوانسازی پوست شده است. اما همانطور که می دانید انجام این درمان ها تحت نظر یک پزشک متخصص تزریق ژل خوب می تواند در دستیابی به نتایجی بهتر، تاثیر به سزایی داشته باشد. در این مطلب برخی از ویژگی های بهترین پزشکان برای تزریق ژل را بررسی می کنیم.

۱.فریب نخورید!

اغلب یک سرنگ ژل می تواند به صورت هوشمندانه در مناطق مختلفی از چهره استفاده شود تا ظاهری جوانتر را به چهره ببخشد. پس یک پزشک خوب هرگز درباره استفاده از سرنگ های بیشتر صحبت نخواهد کرد، به ویژه اگر اولین بار است که شما یک درمان تزریق ژل را انجام می دهید. این می تواند قیمت درمان تزریقی را دو برابر کند.

۲.راهنمایی های قبل از درمان مهم است.

یک پزشک خوب به شما آموزش خواهد داد تا قبل از شروع درمان خود، مصرف آسپرین، ضد التهاب های غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن، مکمل های روغن ماهی و هر نوع داروی ناباروری را متوقف کنید. این دستورالعمل ها را نادیده نگیرید؛ رعایت این نکات می تواند شما را از شر کبودی های احتمالی که باعث خجالت شما می شوند و مخفی کردن آنها دشوار است، نجات دهد.

بسیاری از مردم نمی دانند که روغن ماهی و بعضی دیگر از روغنهای طبیعی که به عنوان مکمل مصرف می شوند، احتمال ایجاد کبودی پس از تزریق ژل را افزایش می دهند. بنابراین توصیه می شود که بیماران از چند هفته قبل از شروع درمان مصرف آنها را متوقف کنند.

۳. با تبلیغات ارزان قیمت "برای هر واحد" ژل تزریقی، فریب نخورید.

دو مارک اصلی از ژل های ضد چین و چروک وجود دارند. یکی از این مارک ها تقریبا دو و نیم دوز بیش از دیگری برای رسیدن به همان اثر نیاز دارد. پس این مطلب یادتان باشد تا زمانی که می بینید قیمت یک واحد تزریق ژل بسیار پایین است، فریب نخورید. تقریبا همیشه واحدهای بیشتری از این نوع ژل های ارزان قیمت مورد نیاز است و در نهایت هزینه ها بیشتر می شوند.

۴. تزریقی بدون درد

زمانیکه شما برای تزریق ژل به نزد متخصص تزریق ژل می روید، او باید از یک ماده بی حسی موضعی در مناطق تحت درمان استفاده نماید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا درمانی راحت تر را تجربه نمایید. همچنین می توان از یخ  نیز پیش از شروع درمان استفاده کرد. یخ روی پوست را خنک می کند و به این ترتیب عصب ها قادر به تشخیص درد سوزن کمتری می باشند. یخ همچنین کمک می کند تا مویرگ ها در پوست کاهش یافته و خونریزی های کمتری ایجاد کنند. البته  هر کسی در طول این درمان، استفاده از یخ را دوست نخواهد داشت، زیرا برخی از آنها سردی شدید روی سطح پوست را دردناکتر از خود تزریق می دانند. منبع: کلینیک جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X