جوانسازی پوست بدن با تزریق چربی در بدن

جوانسازی پوست بدن با تزریق چربی در بدن

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانسازی پوست بدن با تزریق چربی در بدن

جوانسازی و شادابی پوست بدن و صورت به روش های مختلفی صورت می پذیرد ، از جمله روش محبوب و بدون عارضه ی جوان سازی پوست می توان به روش تزریق چربی در بدن اشاره نمود .

در این روش می توان چربی کاهش یافته به دلایل مختلفی چون کاهش وزن ناشی از رژیم های لاغری نامناسب ، ژنتیک و بالا رفتن سن با تزریق چربی برطرف نمود.

با تزریق چربی در بدن و صورت  می توان شادابی قبل را به فرد بازگرداند .

از تزریق چربی جهت برجسته سازی لب ، گونه ، سینه ، باسن ، رفع خطوط ، چین و چروک های صورت ، دست ها و گردن استفاده می شود .

روش تزریق چربی و میزان حجم مورد نیاز از چربی تزریقی در هر قسمت از بدن و صورت متفاوت است .

فرآیند جوانسازی پوست بدن با تزریق چربی

برای تزریق چربی به نواحی مختلف بدن ، چربی توسط جراحی ساده از شکم ، پهلو ، ران و کنار زانوهای فرد برداشته می شود و پس از خالص سازی به کمک دستگاه سانتریفیوژ ، چربی توسط سرنگ های مخصوص به زیر پوست فرد با تکنیک و اصول استاندارد به میزان لازم تزریق می گردد .

چربی تزریقی به دلیل هم بافت بودن سلول های آن با بدن فرد ، پس از تزریق بدون ایجاد حساسیت و عفونت به خوبی از بدن تغذیه و خون گیری می کند و پس از مدتی که تحلیل چربی رخ خواهد داد ، ماندگاری بالایی ایجاد می کند .

از آنجا که پس از تزریق چربی نیمی از آن جذب بدن شده و تحلیل می رود ، پزشکان برای جلوگیری از تزریق مجدد ، دو برابر نیاز هر ناحیه از بدن ، چربی تزریق می کنند ، پس از تزریق نیز ورم زیادی ایجاد خواهد شد که با گذشت زنان و فروکش کردن این ورم و جذب چربی اضافی شاهد اثر ماندگار چربی تزریق شده در محل مورد نظر خواهیم بود .

مزایای جوانسازی پوست بدن با تزریق چربی در بدن

چربی تزریقی با پر کردن چین و چروک های صورت و اصلاح نواقص ناشی از کمبود چربی در نواحی مختلف بدن باعث جوان سازی پوست به طور موثری خواهد شد .

این روش به دلیل عدم ایجاد عوارض نامطلوب و ماندگار و هزینه ی کمتر نسبت به بسیاری از روش های جراحی محبوب تر می باشد ، به طوری که هر روز بر تعداد تزریق کنندگان چربی افزوده می شود .

افتادگی نوک بینی ، زاویه دار کردن چانه و جوان سازی واژن از دیگر کاربردهای تزریق چربی در بدن جهت جوانسازی پوست نواحی مختلف بدن می باشد .

انجام تزریق چربی با روش های اصولی و استاندارد به میزان لازم توسط متخصص پوست و زیبایی فاکتورهای اصلی در دستیابی به نتیجه ی مطلوب و بدون عارضه از تزریق چربی است . منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست و تزریقات دستگاهی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X