آنچه از جوانسازی پوست بدن نمی دانید

آنچه از جوانسازی پوست بدن نمی دانید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

آنچه از جوانسازی پوست بدن نمی دانید

جوانسازی پوست توسط لیزر یکی از راه های بهبود نواقص پوستی ناشی از افزایش سن، نور خورشید و ... است که می تواند جوانی و شادابی را به پوست شما باز گرداند. کلینیک ما راه حل های جامعی را برای جوانسازی پوست بدن به شما ارائه می دهد که این درمان ها در چند مرحله خلاصه می گردند. بهترین راهی که برای شروع جوانسازی پوست می توانیم به شما پیشنهاد دهیم، پشت سر گذاشتن چند دوره از درمان های لیزریک است.

تجربه نشان داده است که شما هر نوع رنگ و پوستی که داشته باشید، این نوع درمان می تواند بهترین نتایج را برای شما فراهم کند. لیزر می تواند رنگ طبیعی پوست شما را باز گرداند و باعث سفتی بافت های پوستی شما شود. همچنین مدت زیادی است که روش های جراحی برای جوانسازی پوست، مورد توجه جراحان و متخصصان زیبایی شناسی قرار گرفته است.

جوان سازی پوست با مراقبت کامل بدن

اگر به یک پزشک متخصص با تجربه مراجعه کنید، اولین کاری که انجام می دهد ارزیابی بهترین روش درمان برای جوانسازی پوست بدن شما است. سپس یک دوره مناسب لیزر را برایتان برنامه ریزی می کند. در این قسمت باید اطمینان حاصل شود هیچ قسمتی از پوست که درصدد جوانسازی آن هستید جا نماند تا درمان لیزریکی مناسب و عالی را تجربه نمایید. در درمان با لیزر، متخصص می تواند پالس های تولید شده لیزر را کنترل کرده و به حذف سلول های مرده پوست و ترویج تجدید ساختار سلول کمک کند. در درمان لیزر، به علت کنترل حرارت تولید شده در پوست در طی درمان، کلاژن هم تولید می شود. تولید کلاژن نه تنها به ساختار پوست کمک می کند، بلکه می تواند بافت های زخمی را از بین برده و بهبودی را در افرادی که نیازمند درمان های جدی تری هستند، افزایش دهد. به عنوان مثال زخم های خیلی عمیق با لیزر درمان می شود. درمان ها از ۳ تا ۴ هفته به طور جداگانه برنامه ریزی می شود. البته تعداد درمان ها بستگی به بیمار دارد اما معمولا بعد از ۳ تا ۵ هفته نتایج قابل توجهی از درمان دیده خواهد شد. نتایج به دست آمده می تواند به طور پیوسته در عرض یک هفته تا ده روز ظاهر شود؛ به طوری که پوست شما به طور طبیعی بهبود یافته و سلول های جدید رشد خواهند کرد. ویزیت پزشک متخصص تا سه ماه پس از انجام اولین درمان لیزر باید صورت گیرد. منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X